Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak nekem fura a korai...

Csak nekem fura a korai iskola nyitás? Lehet, hogy be akarja biztosítani Viktor a kesőbbi oltási hajlandósagot a gyerekek részére?

Figyelt kérdés

Elindul a suli, gyerekek szépen ossze-vissza fertőzik egymást, lesz pár súlyos eset, kesőbb pedig majd tolonganak az oltásért a szülők, ha már gyerekeknél is engedélyezett.

Szerintetek Viktor unokája megy 19-én oviba?🙂



2021. ápr. 15. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Nézd, sok szempontot figyelembe kell venni, hogy meghozz ilyen, vagy olyan döntéseket, ráadásul nem lehetsz biztos benne, hogy amit elképzelsz, úgy is lesz.

Szerintem jó döntés kinyitni az ovikat pl. Sok- sok szülő nem tudja már megoldani a felügyeletet. Más egy 15 éves gyerek, mint egy 4-5-6 éves.

Ráadásul a gyerekeknek is hiányzik az a bizonyos közösség.

Remélem nem lesz negatív következménye, egyszer el kell már" indulni"

2021. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Valahogy el kell kezdeni ezt is. Túl sokáig nem megy az, hogy a gyerekek nem járnak iskolába, a szülők nem dolgoznak, sok minden meg bezárva. Most nem az, hogy a pénz a minden, de hát az egészség meg az egészségügy is pénzbe kerül...


Mindezt úgy hogy az oltásokról sem tudunk mindent a mai napig, a zárás se egy teljesen hatékony eszköz a vírus ellen.


Abszolut nem vagyok fidesz fan, de valamit csinálni kell és bármit is csinálnak lesz akinek nem fog tetszeni.

2021. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
A helyes döntés lenne minden oktatási intézményt kinyitni, mert ez így nem oktatás ami most zajlik. Másrészt a gyerekekre néhány egyedi esettől eltekintve nem veszélyes a vírus. Egyszer átmegy rajtuk, aztán szépen védettek lesznek. Csak jelenleg aközött kell lavírozni, hogy a nyitás vagy a zárva tartás váltana ki nagyobb közfelháborodást. A kisgyerekek felügyeletét valahogy meg kell oldani. A szülők szabadsága véges. Aki fél a vírustól, az ugyebár a nagyihoz nem viheti. A felső tagozat azért marad zárva, mert egy 10 év feletti gyereket már otthon lehet hagyni egyedül.
2021. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem tartom kizártnak sőt...biztos átmennek egy kis agymosason hogy oltassak be magukat a gyilkos vakcinákkal. De azt is el tudom képzelni hogy a szülők tudta nélkül oltják be őket azzal az összekatyvasztott genetikai hulladékkal
2021. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok oltás ellenes.

Férjem, és én is be vagyunk oltva.

A gyerekeket féltem.

Ha azt mondanák, hogy a gyerekeket is kezdik oltani, valószínű abban is megpróbálnék bízni.

Azt nem akarom, hogy tesztelgessék, hogy a gyerekek szervezete mennyire viseli el a vírust.

Én is kaptam gyermekkoromban védőoltást, kötelezően, abban sem kételkedett senki, azóta rengeteget fejlődött az orvostudomány, nem gondolom, hogy meg akarnak ölni minket a vakcinákkal.

Különben nem lenne az orvosok közül is szinte mindenki beoltva.

2021. ápr. 15. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

5


Gratulálok.Akkor már most kereshettek a gyerekeknek nevelőszülőket.A kötelező oltásokat meg ne hasonlitsd össze a "Covid" oltáshoz mert az más tészta.Az orvosok akik beoltattad magukat azok meg hülyék és nem jártak utána a dolgoknak.Automatikusan elfogadták azt amit a rendszer odadobott nekik

2021. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező én sajnálom a gyereked.
2021. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Én meg épp ellenkezőleg vagyok vele. 18 év alatt ne adják a vakcinákat addig amíg normálisan le nincsenek tesztelve. 18 év felett döntse el mindenki maga hogy beadatja-e, de isten óvja a gyerekeket attól hogy az ilyen mániákus rettegők mint a kérdező erőszakkal beadassa nekik, mert a szülője, ezért ő dönt a sorsáról. NEM! Mindenkinek joga van a saját sorsáról dönteni. A gyerekeket békén kéne végre hagyni és kihagyni a kísérletezésből. Hadd legyen normális gyerekkoruk, hadd tanuljanak, hadd játszanak, hadd barátkozzanak. Ezek pótolhatatlan évek. Mit fognak mesélni a gyerekeiknek? Hogy bent kushadtak a házban a gép előtt?
2021. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarnak megölni az oltással, de maguk sem tudják mennyire véd, melyik mennyire, milyen eltolással beadva mennyire, pontosan milyen mellékhatások vannak, mi van ha egyik után másikat (mert visszavonják pl.), mi van ha akkor adják amikor épp covid -os vagy (hisz nem tesztelnek oltáskor), vagy voltál nem sokkal előtte, mindez természetesen vakcinánként. Ez így ebben a formában emberkísérlet amibe az oltottak is beleegyeznek.


Nekünk két gyerekünk van, a nagyobbon észre se vettük, a kisebb (másfél éves) két napig kicsit lázas volt. Ez amit a betegségről tudunk, de nem tudjuk mi van, ha oltást kaptak volna, mert én a betegséget átvészeltem, az oltás után meg azt hittem végem, az ágyból alig tudtam kikelni és nem tudom mi van, ha ugyanezt gyerek kapja.


Na, ez egy újabb kutatásra, tesztelésre váró terület.


Senki nem mondja, hogy az orvosok buták lennének, vagy rosszat akarnának, de információk nélkül ők is sötétben tapogatóznak.


Nézd csak meg, nem hogy a háziorvosok, de a médiában futtatott nagyoknak is vannak pálfordulásaik. Egyszer azt mondja az egyik, hogy ő kínaival nem, aztán pár hét múlva hogy olyat láttott azzal is jó lenne, most meg kiderült lehet nem is eléggé hatékony....


Aztán az astra oltást megkaptam akkor is felröppent, hogy vérrögöt okozhat, aztán cáfolták, majd elismerték, aztán azt mondták ne szedjenek vérhigítót, majd az oltás után odaadta a háziorvos a receptet a vérhigítóhoz, meg mellé a gyomorvédőhöz. Hazaérve olvasom a Szlávik azt javasolja nem kell vérhigító.



Jó dolog ez, hogy mindenki jót akar (meg jó pénzt mellé, ismertséget, elismerést, politikai sikereket), de nem túl kellemes ebben a sötétben tapogatózásban egy mellékvágány, egy ideiglenes tévedés miatt a fűbe harapni.

2021. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked!!!! OV megmondta, hogy a Nemzeti Konzultácioban ezt akarták a magyar emberek.
2021. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!