Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jógázni kezdtem. Valószínűleg...

Jógázni kezdtem. Valószínűleg köldöksérvem van. Lehet így jógázni?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első óra, fantasztikus volt, de a hasam mintha "megérezte" volna azért a gyakorlatok nagyrészét. Nem fájt, de pl. a köldök környék lüktetett egy ideig (még a gyakorlatok alatt).

2021. szept. 18. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne öndiagnosztizálj... Fordulj a háziorvosodhoz vagy egy sebész szakorvoshoz. Ennyi alapján - "a köldök környékén lüktetett egy ideig" - nem lehet felállítani egy köldök sérv diagnózist.
2021. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a jóga során nagyon sok izmot dolgoztatsz meg és simán lehet, hogy csak negerőltetted, mert gyenge a hasizmod? Doki mondta, hogy köldöksérved van? Diagnosztizálták?
2021. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs diagnosztizálva. Tudom, kínos így az öndiagnosztizálás, de agorafóbiás vagyok, nagyon nehezen jutok el dokihoz. Tegnap elmásztam háziorvoshoz, de csak a helyettese volt ott, nem mertem kérdezni (úgy viselkedett, mintha vmi NAGYON NAGY baj lenne, hogy ott vagyok).


Egyértelműen kidomborodik a köldököm (eddig nem) (két terhesség után sem, egyik gyerek 4,5 kilóval született) és akinek mutattam, azt mondta, hogy szerinte elég valószínű, hogy az. Tudom, nem orvos.

2021. szept. 18. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
A válasz ettől még ugyan az. Te nem vagy szakember és azok sem, akiket megkérdeztél. Ha már nem helyettesítik, akkor keresd fel a háziorvosodat.
2021. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt.


Azóta nőgyógyász mondta, hogy tényleg köldöksérvem van. (Nem kérdeztem. Magától mondta. Az ambuláns lapomra is ráírta.)


Szóval nem öndiagnosztizálva mi a válasz a kérdésre?

2022. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam: [link]


"A nem intenziv hasfal erősités nem fog gondot jelenteni, de nehéz fizikai munkát ne végezzen."


Arra a kérdésre nem született válasz, hogy lehet-e jógázni.

2022. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!