Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek van hasonló közérzete?

Valakinek van hasonló közérzete?

Figyelt kérdés
Nos már lassan 2,5 éve ilyen furcsa rosszullétek jönnek rám aminek nem tudom mi az oka… Már többször is voltam kivizsgáláson, de azt mondták minden rendben. 29 éves srác vagyok és a tüneteim hirtelen szédülés olyan érzés mintha mindjárt elájulnék a levegő után kapkodom és szapora a szívverésem. Gyengének érzem magam és arra koncentrálok hogy el ne ájuljak. Általában átmegy ilyen 2-3 óra alatt van amikor teljes napig kísért az érzés. A vérnyomásom ilyen 145/90 re általában de a pulzusom nyugalmi állapotomba is ilyen 90-95. Lehet ez okozza a dolgokat? Semmi gyógyszert nem szedek de elektromos cigit non stop szívok amibe nikotinos lötty van. Amit megfigyeltem hogy általában a leggyakrabban a szabadban jön rám vagy idegen helyen vagy tömegben, de volt, hogy egyedül csak itthon magamban. Hétfőn ismét megyek kivizsgálásra, de attól tartok most is azt fogjak mondani, hogy minden rendben. Valakinek van hasonló vagy esetleg van tippje mi ez a borzasztó valami? Válaszokat előre köszönöm

2021. szept. 19. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek pánikbetegség tünetei, amikor rád jön az a pánikroham. Keress rá a neten. De még jobb, ha beutalót kérsz a pszichiátriára, mert csak orvos diagnosztizálhat. Nem sértésből írom, van pánikbeteg ismerősöm és hasonlóakról számolt be.
2021. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod okvetlen utánna nézek
2021. szept. 19. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség tankönyvi esete.
2021. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kopp ugyan így vagyok... Panikbeteg vagyok kB 15 éve, hol tünetmetesen hosszabb ideig is de vissza vissza tér. Tünetek amiket leírtál akár az én szavaim is lehetnének...
2021. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!