Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 12 kg fogyás június óta, mit...

12 kg fogyás június óta, mit érdemes még kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Vérképen minden rendben volt, de én kezdek megijedni, nem eszem kevesebbet és pont hogy alig van időm sportolni mégis folyamatosan csökken a súlyom.

2021. okt. 6. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy?
2021. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudom, de majd kérlek írd le, hogy mi lett a megoldás, mert engem érdekelne. Jól jönne a diétámnál.
2021. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Csak összehasonlításképp. A diétázóknak heti 0,5 kg fogyást ajánlanak, mivel ez az egészséges "ütem" és így lesz hosszútávon is fenntartható az eredmény. Ezzel szemben te úgy fogytál minden héten 1 kg-ot, hogy semmit sem változtattál az étrendeden és a mozgás mennyiségen.

Nem kell megijedni, de mindenképp keresd fel a háziorvosodat. Ha a vérkép rendben van, akkor muszáj tovább küldenie endokrinológiára pajzsmirigy túlműködés gyanújával. Ha ott minden rendben van, akkor gasztroenterológus.

2021. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden okozhatja. Mivel más tünetet nem írtál, így egyelőre háziorvos, mégpedig mielőbb! Aztán ő elindít valamilyen irányban.
2021. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Endokrinológia pajzsmirigy miatt és gasztroenterólogus első körben. De ide ugyis beutalók kellenek, tehát először háziorvos.
2021. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5: Miért ezek az elsők?
2021. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mert ezek a legesélyesebb és leggyakoribb okok.
2021. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: Hmmm... Nálunk először a legkomolyabbal indítanak, hogy azokat kizárják.
2021. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8.

A pajzsmirigy neked nem elég komoly?

2021. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De igen, de egy vérképzőszervi-, vagy egy nyirokcsomó daganat például komolyabb, mint egy pajzsmirigy túlműködés.
2021. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!