Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 12 kg fogyás június óta, mit...

12 kg fogyás június óta, mit érdemes még kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Vérképen minden rendben volt, de én kezdek megijedni, nem eszem kevesebbet és pont hogy alig van időm sportolni mégis folyamatosan csökken a súlyom.

2021. okt. 6. 10:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es van egy jó vérképe. Persze, biztosan nem túl komplex vérkép, de ha ilyesmi volna, arra utalna valami a vérképben.

A kezelőorvosa úgy is kérni fogja a pajzsmirigy hormonok mellett a tumormarkerek vizsgálatát is egy következő vérvételen.

Mellesleg a pajzsmirigy az egyik leggyakrabban félrediagnosztizált probléma, mert a tüneteket annyira könnyű ráfogni a stresszre meg minden másra.

Természetesen ettől még sok más is lehet, de biztosan ebbe az irányba indulnék.

2021. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%

170 kilósan ez előnyös is lehet.

De úgy látszik itt senkit nem érdekel, hogy ennyi vagy-e vagy pedig 60, inkább mindenki kapásból diagnosztizál egy velőset.

2021. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatott az étkezésén és nem sportol többet, akkor ok nélkül 170 kg-ról sem előnyös fogyni. Senki nem diagnosztizálta, háziorvoshoz küldtük és a leggyakoribb okokat megemlítettük. De nyilván lehet más is a háttérben.
2021. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
72-ről fogytam 60 kg-ra, 170 cm vagyok.
2021. okt. 7. 16:16
 15/16 anonim ***** válasza:
A körzeti nem küldött el hasi ultrahangra?
2021. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Kérdező nem gyengült a lábad?
2021. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!