Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antidepire Antibiotikum?

Antidepire Antibiotikum?

Figyelt kérdés

Escitalopram Sandozt szedek de még csak most kezdtem nem régen. Viszont megfáztam, lázas vagyok kapar a torkom, hétfőn elkéne mennem a háziorvoshoz. Viszont szégyenlem neki elmondani hogy ezt a gyògyszert szedem mert eléggé bunkò egy faszi.

Ti szedtétek a két gyògyszert egyszerre?



2021. okt. 9. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelni , ha nem tetszik neki tehet egy szívességet.
2021. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van :D
2021. okt. 9. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es vok , én is voltam így , nagyképü beképzelt orvosnál , de rájöttem szégyenkezzen ö , mert orvosként még gondolatban se vethet meg , az a dolga h segítsen az egészségügyi problémákban , nem hogy egyebeket teremtsen.
2021. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te is szedtél antidepresszánst? :)
2021. okt. 9. 15:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Most is , rexetin 20 mg
2021. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég kevés az esélye, hogy az antibiotikum, amit a doki ad, ütközik az antidepresszánssal. A betegtájékoztatóban csak a Linezolid antibiotikumot említik meg. Nem kell feltétlenül tájékoztatnod róla a háziorvosodat. Elég ha a gyógyszertárban rákérdezel, hogy lehet-e együtt szedni a két gyógyszert.
2021. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És neked használ a rexetin?


Utolsò köszönöm!!!! Így fogon csinálni szuper ötlet 😊

2021. okt. 9. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet nekem ez már kevés
2021. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem érzed jòl magad?
2021. okt. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!