Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covid oltás után hónapokkal...

Covid oltás után hónapokkal lehet szövődmény,azaz lehet hogy az oltastol van egy betegség,idegrendszeri érzékzavar? Áprilisban kaptam,igazabol eg nyaron szédelegtem de most már az arcom is zsiborog.

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ződre' változott a f@rkam, és hupililára a s€gg€m. Most festem vissza.
2021. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
Dehogy lehet. Ilyet csak az mond, aki elvakult birka, aki a zinetnetrol tájékozódik és sík h.lye biológiából. Ostoba proli
2021. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Te se vagy egy észlény kedves utolsó
2021. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Mondja a bégető birka iq nuku :)
2021. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tavasszal beoltottak, szintén egész nyáron szédelegtem (így találtam a kérdéshez), a napokban diagnosztizáltak 1-es típusú ("veleszületett") diabétesszel.

Apai ágon a családomban mindenki vagy cukorbeteg, vagy a fiatalok IR-esek. BIZTOS az oltás miatt van, nem az öröklött hajlam miatt, a hasnyálmirigyemnek sem tett be az, hogy az elmúlt évben masszívan italoztam, neeeem, csakis az oltás tehet róla, miért is kellett magamba fecskendezni azt a mérget. (Mondjuk így tényleg covid-károsult vagyok, mert ha nincs ez a hisztéria, és élem az életem, nem rúgnak ki, tudok utazni, stb., akkor sosem nyúltam volna napi tizenplusz alkalommal a pohár után. Be vagyok oltva, de ezt a túltolt hisztériát sosem értettem és tudtam elfogadni, és most ugyanezt a túltolt hisztériát látom az oltások kapcsán)


Menj orvoshoz.

2021. okt. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

#15


Igazad van. A kormány(ok) intenzíven próbálják rabeszelni az embereket. Máshogy ez nem is menne. Biztos, hogy voltak olyanok, akiket sikerült, és olyanok is, akiket nem lehet. Ez utóbbiak adják ennek a hisztériának a magját.

Néha látok olyanokat, akik ilyen vagy olyan stílusban próbálják rábeszélni őket, de sajnos sokkal gyakoribbak azok, akik nem szeretnék, nem merik beoltatni magukat, ezért mindenféle fórumon hol ilyen, hol olyan stílusban ezen hisztiznek naphosszat. (Facebookon gyakran találkozni velük. Rengeteget kommentelnek, nap mint nap látni őket, mintha nem is lenne más dolguk.) Ez a frusztráció sokaknál annyira durva, hogy azzal ijesztgetik az oltott embereket, hogy x időn belül bele fognak halni vagy betegek lesznek. Vagy érvek híján egyszerűen csak bunkóskodnak. Rengeteg van sajnos. Itt is. Nézd csak meg a kommenteket. A "pontozásokat".

Ők generálják ezt a hisztit. Rengeteg embert ismerek , mert olyan helyen dolgozok. Szinte mindenki oltva van, a legtöbb már csak élné az életét, felejtené el az egészet, de sajnos akik nincsenek beoltva szinte folyamatosan erről beszélnek. Alig lehet velük hétköznapi dolgokról beszélni, mert mint valami megakadt lemez egyfolytában erről beszél. Ha megkerdezed tőle mit csinált a hétvégén 5 perc után már biztos hogy erről kezd el beszélni. Borzasztóan unalmasak és farasztóak már. Én konkrétan kerülöm, meg lerázom őket, mert nagyon unom ezt a hisztit nap mint nap.

Persze, lehet róla beszélgetni, de minden nap ezzel foglalkozni már nem normális.


Remelem rendbe jön az életed. Nekem is van a családban cukorbeteg. Ha karban van tartva, nem lesz gond. De nyilván tudod te is, ha nálatok is gyakori a családban.


Ez az egész járvány, a bénaság meg az érdekek, ahogyan "kezelték" kezelik egy nagy kalap..

Sokan mentek tönkre emiatt. Én se tudtam dolgozni hetekig. Hugomek teljesen tönkre mentek. (Vendéglátóiparban dolgoztak.) Minden tartalékukat felélték, pedig évek óta gyűjtögettek.

Azóta se tudtak helyre jönni. Albérletben élnek.

Sokaknak tett keresztbe ez az egész.


(Tetszett az irónia. Bar biztos lesz, aki nem érti.)

2021. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

16, egyetértek... Szerintem aki akar, oltassa magát, aki nem akar, az ne. Már idén tavasszal is ezt gondoltam, mikor bevezették a védettségit, és még kérték helyekhez, hogy de minek? Én beoltattam magam, elviekben védett vagyok, aki nem oltat, vállalta az ezzel járó kockázatot, hadd menjen már oda, ahova akar, hadd csináljon, amit akar, engedjük már el ezt az egészet, a társadalmat felnőtt emberek alkotják, nem kell mindenki helyett jobban tudni, hogy mi a jó neki, vagy csúnyábban: aki hülye, haljon meg.

Az is bicskanyitogató volt, mikor a kormányközeli sajtó lejárató cikkeket hozott le arról, hogy sokan kinyitnának, és "a profitot helyezik az emberélet elé" - nem baddmeg, csak lópikulát nem segítettétek őket, és szeretnének enni, meg lakbért fizetni, barmok!

Viszont leginkább az emberek a hibásak, 2020 tavaszán mindenki megőrült, tonnaszám vette a kaját, meg a budipapírt, és én voltam a felelőtlen szar, amiért nem maradtam otthon. Ugyanezek az emberek 2020 decemberében már óbégattak a kijárási tilalom, meg a korlátozások eltörléséért a neten - de utcára nem mentek miatta. Ha megkérdeztem ismeretségi körömben az anno pánikvásárló maradjotthon karanténtálibokat, hogy ugyan miért nem képes maszkot húzni a pofájára a KFC-ben, miért kell leállnia vitatkozni a kiégett kasszáslánnyal, aki csak betartat egy előírást, akkor hirtelen az emberi jogok szabadságharcosa lett, és én miért vagyok vírusrettegő. Ha emlékeztettem a 2020 márciusi viselkedésére: az meg sem történt, nem úgy volt, stb. Soha nem ismerte be, hogy "ja, tévedtem, túlreagáltam, meggondoltam magam..."

Komolyan undorodom ettől az emberiségtől, se józan gondolkodás, se elvek, tényleg már inkább a koronavírusnak szurkolok :D

2021. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!