Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka, hogy tarkóból...

Mi lehet az oka, hogy tarkóból fej tetejébe sugárzó fejfájásom van?

Figyelt kérdés

Óvodás korom óta migrénes fejfájásom van, valószínüleg öröklődött, ugyanis nagymamám és apukám is ugyan ilyen. Mind a hárman végigjártuk vele a kórházat, egyikünknél sem találtak semmit. Nálam azóta is “normális”, hogy heti kb 2x fáj a fejem, jobb esetben fájdalomcsillapítóval elmúlik. Azonban mostmár kb 1 hete folyamatos nyomó/szorító fejfájást érzek, ami a tarkómból sugárzik a fejem tetejébe és semmilyen gyógyszer nem segít rajta. Eleinte néha bele is nyilalt a tarkómba egyes mozdulatoknál. Ezt már nem tapasztalom pár napja, csak a folyamatos nyomó érzést. Ennek lehet komoly háttere? Mit kéne tennem?

(Orvoshoz azért nem fordultam eddig, mert olyan megszokottá vált a fejfájás, hogy nem gondoltam bele semmit, viszont mostmár kezd aggasztani, hogy nem múlt el ennyi idő után sem.)

20/L



2021. okt. 19. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Én is nagyon fejfájós voltam sok éven át. Nálam egy ijedtség, félelem váltotta ki. Akupunktúrás kezelésre jártam Budapestre, ez szüntette meg. Sajnos az utolsó alkalommal más helyre tették a tűket, valakivel össze tévesztettek és nem mentem többet.

Azóta együtt vele, hol kevésbé, vagy jobban fáj. Kivizsgáláson nem voltam. Ha ők nem tudják mi okozza, vagy mi szüntetné meg, valószínű, kicsi ez a fórum, hogy valaki segíteni tudjon.

Viszont, van egy jó hír az emberiség számára! Egy különleges dolog! Isten Királysága, melyért a világon mindenhol régóta imádkoznak a keresztények, hamarosan uralkodni fog a földön. Ez azt jelenti, hogy tökéletes egészségben élhetünk örökké!

2021. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első! Nem vagy komplett.


Kérdező! Ezzel menj orvoshoz! Jó lenne egy ct vizsgálat legalább. Nehogy valami komoly legyen.

Ha nem múlik el pár napon belül.

2021. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező ! Azóta hogy vagy, voltál vizsgálatokon ? Nekem is hasonló problémám van.
2023. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!