Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi miatt éri meg élni?

Mi miatt éri meg élni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem tudok csak egy igazi okot amiért itt maradjak . Mi az ami még it tarthat ?

2021. okt. 22. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3%
Azért kell élni, mert 1x élünk és az élet az élet. Ha ezt te nem érted meg forduljál pszichológushoz vagy nézz magadba és rájössz.
2021. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 cc12512 ***** válasza:
5%

Szerintem az, hogy falun élsz a legjobb! Nagy ajándék ez alapból, még a levegő is másabb… Én városban élek és a terv az, hogy vegyek egy tanyát. Azt meg hogy baszogatnak le kell sz@rni… Mindenkit baszogattak egyszer, sőt van aki nálad sokkal rosszabb helyzetben van.. Ezért egy kicsit próbálni hálásnak lenni.

Persze nem könnyű! De inkább az vagyok mint akit baszogatnak! Szerintem az jobb mintha te baszogatnál mást… Legalábbis én így gondolom.. Sajnos manapság ez nagyon gyakori és nem így kéne lennie…

Erősnek kell lenni nagyon, én tudom hogy az vagy!

2021. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Van egy kis törpenyulam ha én nem lennék nem , hogy új gazdáz nem kapna szegény hanem a szüleim megennék . Ez az egyetlen dolog ami itt tart . Próbáltam neki új gazdát keresni , de nem megy . Azthisszem ameddig ő él addig én kibírom csak miatta .
2021. okt. 22. 22:26
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyesmire gondoltam kérdező. Ha szeretitek egymást a nyusszal akkor nem adhatod oda senkinek.
2021. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, hogy felnőttél-e már, vagy még fiatalnak számítasz, de ugyanezen a kérdésen pörögtem 29 éves koromig, volt, mikor feljebb voltam és az is, hogy a Pokolban. Többször kerültem az utóbbi legszélére, voltam/vagyok évtizedek óta beteg, eléggé meghatározza az életminőséget. Aztán egyik napról a másikra, amikor már a szar elöntötte totálisan az agyamat, azt mondtam, hogy igenis csessze meg, az én testemnek és tudatomnak én vagyok az irányítója, nehogymár csak hagyjam magam sodródni... Elkezdtem befelé nézni, megérteni, hogy miért reagáltam dolgokra úgy, ahogy, miért indult a depresszióm, mit akart akkor éppen tanítani azzal az élet, megpróbáltam kilépni magamból egyet hátra és külső szemlélőként végignézni az "idővonalam". És az sokat segített. Szerintem ehhez kellő mennyiségű pofon is kell az életben, hogy az ember ide eljusson, mert a sodródás a húgymeleg vízben pont olyan, hogy se nem jó meleg, de nem is túl hideg, akkor maradok benne - talán egy életre. Na, így nem szabad felfogni, mert elmegy melletted az élet!
2021. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

#15-ös vagyok, még egy tao mondás: "A jó orvosság keserű, a helyes út úgy tűnik, visszafelé vezet".

Ezt a pofonokhoz írom, a sok rossz idővel megedz és erősebb leszel másnál ahhoz, hogy egy új, stabil alapot építs belőle a következő jókhoz. ;)

2021. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%

Az élet nem választási lehetőség.

Úgy is újra fogsz születni.

És kezdheted az egész szenvedést elölről.

Akkor már nem jobb maradni, és fejleszteni az elmédet, lelkedet?

Hogy többé ne kelljen ide születni majd?


Öngyilkosság nem egyszerű. Mi van ha túl éled? És rosszabb helyzetebe kerülsz, mint amiben voltál?


Gondolj a nyuszidra!

Vajon az ő gondolataiban mi lehet?

Ő azért van, hogy te ne öld meg magad. De ezt te gondolod így.

És mi van ha valakinek te vagy a nyuszija?

Élj azért, hogy ez a valaki is élni akarjon!

2021. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%
pia kaja nők! más öröm nincs.
2021. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Későn kérdezem meg, mert nem biztos hogy jó ötlet megkérdezni. Mi az ami miatt ilyen rosszul érzed magad? Ennyire gonoszak a szüleid? A nyuszit kitől kaptad?
2021. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!