Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz miatt lehetséges?

Stressz miatt lehetséges?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el azt érezni, hogy a szívem nagyon gyorsan ver és ezt érzem is nagyon. Vagyis szapora szívverés. De nem tudom mitől lehet. Nagyon sokat szoktam stresszelni, és egy kicsit hipochonder is vagyok. Van, hogy például éjjel felébredek utána már nem tudok vissza aludni emiatt.

Általában ez csak akkor jön elő ha rá gondolok és neki állok emiatt pánikolni. Ha nem gondolok rá akkor fel sem tűnik.


2021. okt. 4. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak egy kicsit vagy hipochonder... A szapora szívverés tipikus szorongásos tünet.
2021. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A stressz miatt is lehet, meg az egészséggel kapcsolatos aggódás miatt is.

Nincs vérnyomásmérőd vagy fitnesz karkötőd/okosórád? Ha megméred a pulzusod, kiderül, hogy magasabb, vagy csak úgy érzed. Ha valóban magasabb, még az is lehet a stressztől.

2021. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!