Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket is megvisel az időjárás?

Titeket is megvisel az időjárás?

Figyelt kérdés
Elegem van már abból, hogy 28 évesen az összes változást megérzem. Az ismeretségi körömben mindenki így van, nálatok is?
2021. nov. 2. 07:51
A kérdező szavazást indított:
20 alatti vagyok és megvisel
20 alatti vagyok és nem visel meg
21-30 között vagyok és megvisel
21-30 között vagyok és nem visel meg
31-40 között vagyok és megvisel
31-40 között vagyok és nem visel meg
41-50 között vagyok és megvisel
41-50 között vagyok és nem visel meg
51 felett vagyok és megvisel
51 felett vagyok én nem visel meg
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, folyamatos fejfajas ha hidegfront van/lesz. 25N
2021. nov. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb. 25 éves korom óta tudom, amikor a kollégáim felhívták rá a figyelmemet, hogy látni rajtam a fronthatást. Fejfájás nem indig van, de a melegfront mellett rosszul, nyugtalanul alszom, hidegfrontnál álmos vagyok és némileg még a vérnyomásom is változik.
2021. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem lelkileg visel meg
2021. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grimfox ***** válasza:
Eleve érzékeny voltam a frontokra. Azt nem tudni melyikre, mert van, amikor egyiket sem érzem meg, van amikor mindkettőt, vagy a kettős frontot is. Gondolom intenzitástól függ, meg mekkora változást hoz. Mióta pszichés problémáim vannak, jóval érzékenyebbé váltam rájuk. A családban másoknak is van frontérzékenysége, de ők csak egyféle frontra érzékenyek.
2021. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mi van az időjárással ?
2021. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!