Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 27 évesen Covid pozítív...

27 évesen Covid pozítív lettem. 3 napja Torokfájás , 37,8 testhőmérséklet. Cukorbeteg vagyok. Mire készüljek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 12:22
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Illetve lázcsillapításon kívül mit tegyek? A neheze ezután jön?
2021. nov. 5. 12:22
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Túléled.
2021. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Sóoldattal inhalátoroztunk, nekünk hatott. Tisztítja a tüdőt.
2021. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Elmúlik
2021. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Meleg tea,Neo citran,lázcsillapító,C vitamin emelt dózisban,tyúkhúsleves,pihenés és semmi baj nem lesz.

Nem egy Ebola hálisten mert akkor tényleg aggódni kellene nem kicsit

2021. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Én annyival egészíteném ki a többieket, hogy a cukrodat mérd rendszeresen, mert a gyulladás eléggé fel tudja borítani. A szigorú diéta nagyon fontos, amíg benne vagy a fertőzésben.
2021. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha be vagy oltva, akkor kb. ez a maximum, ami történt veled. Ha nem, akkor imádkozz ésdepláne gondolkodj el azon, hogy fokozottan veszélyeztetettként miért nem oltattad be magad.
2021. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Allergiás reakció miatt háziorvos javaslata szerint sem oltathatom magam. Az influenza oltást sem vehetem fel sajnos. És köszönöm, hogy mindenféle ismeret nélkül pálcàt törsz felettem. Hidd el nagyon szívesen felvettem volna.. :/ :)
2021. nov. 7. 08:27
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Az én tapasztalatom szerint ez a betegség agyban dől el. Én senkit de tényleg egy embert sem láttam jobban szenvedni, mint más influenza vagy nátha esetében olyanok közt akik mondhatni lecarják ezt a járványt. Kizárólag a parások akik szinte az első tünetektől rettegve figyelték magukat és egyre lovalták bele magukat a rosszullétbe. A tanácsom, hogy vedd úgy ez egy sima influenza és egy-kettőre túl leszel rajta.
2021. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
85%
Szerintem nem lesz baj. Próbálj meg nem parázni, azt meghálálja a szervezeted. Figyeld a cukrodat, és minden egyéb értéket (vérnyomás stb..) amid problémás lehet, és avatkozz be időben ha valami kezd elszállni. Hajrá, minden rendben lesz!
2021. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!