Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhatott ez a hasfájás?...

Mire utalhatott ez a hasfájás? Betegség tünete lehet, vagy csak sok volt éjszakára az evés? F

Figyelt kérdés
1 percig semmi, aztán belenyilal a hasamba a fájdalom viszonylag erősen 20 másodpercre, aztán megint semmi 1-2 percig, ilyen hullámokban fájt a hasam. Ha fájás közben kordult egyet a gyomrom, akkor megszűnt a fájdalom. Lefekvés előtt jól bekajáztam (tudom, hogy nem kellett volna), aztán reggel két korty ásványvíz után kezdődött az egész és több óráig tartott. Egy hete kb. már volt egy ugyanilyen, nem emlékszem, hogy akkor ettem volna lefekvés előtt, éjjel viszont arra keltem, hogy fáj a hasam, nehezen vissza tudtam aludni, reggel meg mintha semmi sem történt volna.

2021. nov. 10. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Gázok
2021. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami más lesz itt a dolog hátterében, mert a panaszok nem szűnnek. Próbáltam az étkezésen változtatni, illetve kevesebb szénsavasat iszom, de a gyomrom mégsem hasonlít a régi önmagára. Orvos lesz ebből...
2021. nov. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!