Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oltva, de covidos sem voltam/vagyok.


Nem vagyok fájós ember. Viszont most napok óta fáj a nyakam, fáradt vagyok, gyengélkedem, a szám sarka megrepedt (két hete az egyik oldalon, most a másikon), kicsit meg van dagadva a fülem melletti nyirokcsomó. Egészséges fiatal vagyok, napi szinten szedek vitaminokat, C és D-t is, mellette magnéziumot és cinket.


Talán annyit vettem mostanában észre (2-3 hónapja), hogy van egy duzzadtabb csomó a mellemben, de lehet csak egy nagyobb tejmirigy, nehéz eldönteni.


Felhívom a háziorvost, mivel a covid miatt nem lehet menni, de addig is érdekelnének a tippek.


2021. nov. 24. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján a vitaminok túladagolásától kezdve a leukémiáig bármi lehet, felesleges tippelgetni.

Hívd fel a háziorvosodat!

2021. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!