Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez ekcéma vagy allergia lehet?

Ez ekcéma vagy allergia lehet?

Figyelt kérdés

A lábszáramon a francnak se akar elmúlni, viszket, ha egyszer megvakarom akkor nem bírom abbahagyni, már véres. Térdemen, boka környéke, könyököm ill. afeletti vékony bőr is, de ott már elmúlt. A fülkarimámon szintén viszket.

Nem volt még soha ekcémám, de a se szappant se tusfürdőt nem váltottam. Menni akarok vele dokihoz, de addig is, hátha tudtok ajánlani krémet, ami enyhíti.


[link]


[link]


Köszi a segítséget!



2018. dec. 29. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Kék kenőcs segíti a gyógyulást.

De tényleg menj orvoshoz, mert ez nem túl szép.

Nem volt valami étel, amit eddig nem ettél? Vagy gyógyszer?

2018. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, épp ez a fura benne. Nem váltottam életmódot, mint írtam, nem vettem más márkájú szappanokat, testápolókat.


Milyen krémre gondolsz pontosan?

2018. dec. 29. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a neve, kék kenőcs.

[link]


Csak telefonon lehet rendelni, de ez tényleg szuper.

2018. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos szteroidos kenőccsel simán elmulasztja, már rég el kellett volna menni vakargatás helyett. Vakargatással még el is fertőzöd. Az új év első munkanapján menj orvoshoz. Szilveszterkor még találhatsz nyitva lévő patikát, hogy addig is vegyél valamit, amit ajánlanak, van például ez a szer: [link]
2018. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!