Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan fogyok. Mitől?

Folyamatosan fogyok. Mitől?

Figyelt kérdés
Felek hogy rákos vagyok. Szept elején 72.3 voltam most 67,5. Igaz, sokkal többet mozgok mint korábban, illetve picit kevesebbet is eszem. De attól felek valami baj van. Mert korábban 87 is voltam. (Mondjuk 0 mozgás és nagyon sok cukor CH mellett)

2021. dec. 15. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől fogysz? Leírtad te magad. Kevesebbet eszel és többet mozogsz, ezáltal több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. Termodinamika.
2021. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mennyi stressz van az életedben?

Mert ha sok akkor attól tudsz fogyni nem kell rögtön rákra gondolni de ha ennyire aggódsz menj el rák szűrésre

2021. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ebben a mai helyzetben? Hova menjek rákszűrésre? Kb sehova.


Hat Ja de ez nem durva ? 3 hónap alatt ennyit?

2021. dec. 15. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Őt kiló három hónap alatt nem durva, sőt teljesen reális, ha "sokkal többet mozgok mint korábban, illetve picit kevesebbet is eszem"

Nem vagy rákos.

"Mert korábban 87 is voltam. (Mondjuk 0 mozgás és nagyon sok cukor CH mellett)"

Na, az volt a durva. Már nem a súlyod, hanem a többi része a mondatnak.

2021. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat igen. Amúgy az alkatom vékony mindig is vékony voltam inkább akkor amikor 87 voltam elvoltam hizva az alap alakatom mindig js 187 magas és 60 kg volt. Az egyetemet 6 évvel ezelőtt 58’kg san kezdtem…
2021. dec. 15. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagyod a sok cukrot már alapból elkezdenek leolvadni a kilók. Egész kevés mozgásra is. Most 3 hónap alatt fogytál ~5kilót, az semmi. Egyre többet fogsz fogyni ahogy izmosodsz és többet mozogsz, ezért kell sokat enni, de teljes tápértékű kajákat.
2021. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3

Életmód váltással, egészségessen kb 1.5 kg mondanak havonta.Marmint hogy annyit érdemes,jó fogyni.Te 1.6 fogytal havi szinten,ez pont ott van...

2021. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jellemző rákra, ott kb. 1 hónap alatt fogynál 20 kilót. Anno mikor a napi cukorbevitelemet csak megfeleztem, már 1 hónap alatt fogytam 6 kilót.
2021. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!