Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok és nem tudom...

Anorexiás vagyok és nem tudom hogy mit csináljak mert hízni nem akarok de folyamatosan fogyok és ha így folytatom visszakerülok a kórházba. Mit csináljak és kb mennyit kéne ennem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyes, a kórházban legalább figyelnek rá, hogy ne halj éhen.
2018. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Fokozatosan kellene növelned a kajamennyiséget, tudom, hogy ez nagyon nehéz, hiszen én is keresztülmentem ezen, de muszáj magaddal szemben tudatosítani, hogy attól nem leszel elhízott, ha annyit eszel, amennyit éppen megkívánsz.

Neked kell akarni meggyógyulást, mert ameddig te nem szeretnél egészséges lenni, addig nem tud rajtad senki sem segíteni.

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel/ testvéreiddel?

Pszichológushoz jársz? Mert egy jó szakember nagyon sokat tud segíteni.

Végezetül remélem megtalálod a helyes utat, és győzedelmeskedni tudsz a betegség felett. Sok erőt és kitartást neked. Én hiszek benned.

2018. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!