Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányszor tornáztok, mozogtok...

Hányszor tornáztok, mozogtok egy héten? és mit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én irodai munkát végzek szóval hazaérek és 200 felülés egyből... 100 és pihi és megint 100 aztán meg tornázom egy kicsit zenére... ennyire jut időm...
2010. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 7 évig naponta lovagoltam, beteg a csuklóm(műtve is van), a csípőm és a bal térdem is rossz.2 éve semmit nem sportolok, nem is tervezem,hogy fogok, mert nagyon nagyon lusta vagyok.A lovaglást imádtam,de már nem lovagolhatok, máshoz meg nincs kedvem=) Szerencsée jó géneket örököltem és nem fenyeget az elhízás veszélye.
2010. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak az elhízás miatt kell sportolni.

Amúgy kerékpár, amíg az idő engedi (télen nemigen), plusz nyáron úszás is.

2010. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én sajnos el voltam hízva 15évesen 170 magas voltam és 95 kg aztán persze nőttem is meg minden de akkor elegem lett és elkedztem aktívan edzeni otthon haspad,szobabicikli,karonként 200 5kg súlyzóval és váltottam az étrendemen is nem vega kaja meg ilyenek ugyan úgy ettem mindent csak mértékkel és ez a titka.most 21 éves vagyok 190 magas és 90 kiló kb ha 3kg felesleg van rajtam a többi izom szóval semmi önkínzás meg fogyi bogyó mozgás mozogni és mértékkel táplálkozni.
2010. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Középiskolás koromban hetente 5-ször teniszeztem 2 órát, hobbiból. Most, 30-on túl csak heti 1 óra tenisz van.

Kevés, tudom. De Pesten drága is, időm sincs ((mire az ember odavergődik meg haza, plusz az edzés... aránytalanul sok időt elvesz).

Mást meg nem igazán szeretek csinálni, a futástól kifulladok, úszni nem tudok, az aerobicot és a jógát unom (közben unatkozom, nem élvezem). Persze ezek jó kifogások, de még nem sikerült olyan mozgásformát találnom, amit örömmel és kitartóan tudnék csinálni.

2010. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!