Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen (gyógy)szerek vannak,...

Milyen (gyógy)szerek vannak, amik kellemesen kiütnek?

Figyelt kérdés
Talán nem is nyugtató kéne nekem, hanem valami, amitől nem fogok a bántalmaimra gondolni. Most hazajöttem a családhoz karácsonyra, és 6-8 Fronyóval tudtam asztalhoz ülni hozzájuk (okkal). Nem csinálhatom ezt mindig. Még ha csak alkalmi is (tehát a mindennapokban nagyon nincs ilyenre szükségem).. Vagy nem is tudom mi kéne, mert mindenképpen el akarom kerülni, hogy a háziorvostól visszakereshető legyen, hogy mit tudom én, Rivotrilt/Xanaxot kértem szorongásra.

2021. dec. 25. 21:40
1 2
 11/13 anonim válasza:

A négyesnek van a leginkább igaza.. ki kötelez rá, hogy velük töltsd a karácsonyt? attól mert a családod, nem kötelező elviseld őket egy életen

át úgy, hogy csak tönkretesznek. Én biztos nem mennék haza hozzájuk, ha ennyire rossz a helyzet.

2021. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
75%
Pszichológust (ő nem orvos) és egy pszichiáter szakorvost érdemes felkeresni és konzultálni velük, hogy mielőbb tudjanak segíteni.
2021. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mizu tesó?
2022. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!