Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ilyen legszomjam?

Mitől lehet ilyen legszomjam?

Figyelt kérdés

Regebben is elofordult ritkán, de már egy ideje rendszeres és van, hogy napokig erzem, hogy állandóan sohajtoznom kell, sokszor ugy erzem, hogy nem tudok nagy levegot venni, ha ásítok az segít. Az oxigen szaturaciom 99-100%,a tüdőrontgenem negativ. Mi okozhatja?

22/L


2021. dec. 28. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés oka is lehet.
2021. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Negatív orvosi lelet birtokában menj klinikai szakpszichológushoz. Stressz, szorongás.
2021. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most az ünnepek előtt csak egy altalanos vizsgalaton voltam, meg röntgenen. Azt mondta a doki, hogy ahogy ramhallgatott a légzésem teljesen rendben van, ramtették a pulzoxyt, néztek astrupot, meg röntgenben voltam. Ő is azt mondta, hogy szerinte psziches, de mas vizsgalatra szükség lehet januárban majd a szervi okok kizárása céljából?
2021. dec. 28. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak időpocsékolás lenne. Sejted, hogy mi lehet az a pszichés ok?
2021. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, sok a stressz az életemben es mindenféle fizikai tünetekben mutatkozik meg nálam (reflux, szedules, mellkasi fajdalom, aluszekonysag, mikor mi...) csak ez a nehezlegzes olyan megfoghatatlan nekem.
2021. dec. 28. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig pont ugyanolyan tünet, mint a többi, és alaposan itt az ideje, hogy pszichológushoz menj!
2021. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A refluxtól érzed ezt. Nekem is így volt.
2021. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!