Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől dugulhatnak be a füleim?

Mitől dugulhatnak be a füleim?

Figyelt kérdés

Régebben is volt ilyen, akkor komolyabb terheléseknél dugult be, pl iskolában tesi órán mindkettő bedugul. Nagyon rosst úgy beszélni mert én teljesen másmilyennek hallaom a hangom. Nem kellemes.

Sokáig nem jelentkezett ez a probléma utána. Most viszont újból jelentkezik, de nem csak nálam hanem apám is erre panaszkodik. Nemrég estünk át a covidon mindannyian. Ilyen fül gyertyával meg gyertyáztam, nem lett jobb. Nem tudom mitől lehet. Vérnyomásomat méregettem, most jelenleg 122/91 volt. 23 éves férfiként. Plusz ez inkább olyankor jelentlezik ha az orrom is be van dugulva kicsit.


2021. dec. 29. 12:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint fáradtságot érzek ilyenkor. Majd el alszok kb. és ha ásítozgatok akkor van hogy kidugulnak.
2021. dec. 29. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Van vérnyomás mérőd? Mérd meg a vérnyomásod, lássuk az-e a baj.
2021. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez akár lehet most a Covid mellékhatása.

Nem érdemes magán akcióba bocsátkozni.

A fűl orvos majd belenéz. Lehet hogy csak fűl zsír áll a háttérben.

2021. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem, mikor kicsi voltam, egy betegség ment rá a füleimre, amitől nagyon fájt és be is dugult. Nem hallottam olyan tisztán, mint régen. Aztán kivették a manduláimat és megszűntek a gondjaim. Nem hiszem, hogy neked ilyen bajaid lennének, mint nekem, de jobb kivizsgáltatni a dolgot, mert egy aprócska gondnak tűnő valami elég nagy bajt is tud okozni az embernek.
2022. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!