Mi lehet a baj??

Figyelt kérdés

Kicsit megment a szilveszteri buli, eleg sokat sikerult iqost szívnom, néhány rendes cigi is volt, bar az azert nem sok, de a szórakozóhelyen a legtöbbet a cigizoben töltöttem... sajnos.

A kijozanodas (ami elég rossz volt, tegnap es meg ma is erzem a masnapot...) ota faj a hatam, mintha a tudom fajna... es a mellkasom is, ha pl nagy levegőt veszek, vagy kohogok/tusszentek (nemreg gyogyultam meg betegsegbol, talán nem is teljesen, mert még fujom kicsit az orrom)... nem szur, hanem mintha izomlazam lenne, vagy nem is tudom. Szóval mintha a tudom fajna, az létezik?

Nincs lazam, a szaturaciom is jo (van ilyen kis szerkentyum), tehát semmi, csak ez a hatfajas/mellkasfajas, ami nem olyan, mint mikor pl regebben panikrohamom volt es azt hittem szívinfarktusom van, hanem ilyen nagy levegővetelre jelentkező fajdalom...


Ez lehet valami komolyabb? Vagy csak a buli/sok cigi hatasa?

21/L



2022. jan. 2. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Csak a cigi hatása, velem is ez van ha sokat cigizek.
2022. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én már megettem a kenyerem javát! Sajnos én is cigarettáztam (40 év) és buliztam is amennyit csak lehetett. Ma már tudom, hogy sokat ártottam magamnak és a szervezetemnek. Persze ezt a fiatal nem hiszi és nem is akarja elfogadni, pedig nagyon sokat ártunk magunknak, akkor amikor még minden tuti. Nem tudom mennyire értékesnek tartod az életet, de hidd el ez a legdrágább és annak érdekében, hogy szép idős korod legyen, vigyázni kell az egészségre is. Van persze egy másik megoldás: égetem a gyertya mindkét végét, tart ameddig tart, mindenből kiveszem a részemet és fiatalon meghalok, vagy nagyon keserves öregkorom lesz, mert ezeket a bulizásokat - cigi, ital, drog - nem lehet büntetlenül végigvinni. Ha belegondolsz, igazából nem is nagyon éri meg az a pár óra ami úgy tűnik "szuper" volt! Boldog Új Évet!
2022. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!