Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfázasos tüneteim vannak...

Megfázasos tüneteim vannak mdgis kell Covid teszt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beoltva, náthás vagyok, torokkaparásom van és reggel hőemelkedésem volt. A háziorvos mégis berendelt Covid tesztre és 7nap karanténra. Ráadásul ha pozitív vagyok akkor a feleségemnek is kell mennie tesztre.

Októberben már voltam teszten akkor negatív volt az eredmény


2022. febr. 1. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Jól tette. Ez a kötelessége.

Október óta eltelt 4 hónap. Miről beszélsz?

Nem vagy beoltva. Gondolj Kóbor Jánosra, pl...

2022. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nátha tünet = Covid tünet. Majd kiderül melyik. Amiért októberben negativ voltál, most lehetsz pozitív. A szabály szerint, az oltatlan kontakt is karantènba kerül. Egyébként a 7 nap sem 7 nap. Karanténban vagyok, az ÁNTSZ hívott, 7 nap +3 tünetmentes, a hàziorvos ha gyógyultnak jelent le, akkor szűnik meg a karantènom. Én sem így tudtam, de ez van.
2022. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már három oltást kaptam és mégis elkaptam az omikront. 39 fok láz, torokfájdalom annyira hogy alig tudok nyelni, köhögés, légszomj, gyengeség stb stb


34 éves férfi vagyok

2022. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Torokkaparás tipikus. Most majd elválik, mennyire volt jó ötlet oltatlannak maradni.
2022. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szüleimről par napja derült ku, hogy covidosak, eddig orrfolyás, torokfájás, rekedtség a fő tünet. Néha köhögés. Nem nátha, ez kérlek szépen covid.
2022. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 hát igen, mivel ilyen tüneteket csak covid okozhat.
2022. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a hőemelkedés miatt írom.
2022. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amióta kitört a covid-hiszti azóta mindenki remeg mikor lát valakit köhögni, a háziorvosok telefonos gyógyítók lettek, na és a legkisebb betegségre utaló tünet nem lehet más csak a rettenetes COVID.


Amúgy karantént csak pozitív eredmény esetén rendelhet el, addig nem.

2022. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as tevedsz, tunetek alapjan sajat rendszerukbe beteheti es nyiovan mondhatja maradj otthon kuldi a teszteloket vagy masnap menj be es o letesztel. .ost mar egyes otthoni gyorstesztet is van aki elfogad. NKK honlapjan fent van a hivatalos eljaras rend. Bonyolult,de igen teheti a gya ust is karantenba.


Kerdezo a mostani omikron valtozatnak megfazasos tunetei vannak. Tehat kell a covid teszt, ha nem akarod masik 20 embernek tovabbadni ezt a b..i virust.

Amugy mar sokat enyhult es egyeni dolog ki mennyire lesz beteg es a vedettsege majd medsig tart ki ezutan.


Maikor 10bol 8-an covidosak megfazaso tuneteket mutatok kozul, akkor mit ketelkedsz. Azon kellene csodalkoznod, hogyha azt mondta volna biztos nem.covid, mint tettek ezt nalunk defemberben is, pedig az volt...(gyorsteszt, pcr is pozitiv lett)

2022. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!