Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Apám az agydaganat...

SOS! Apám az agydaganat tüneteit mutatja. Hova tudjuk bevinni SÜRGŐSEN? SOS!

Figyelt kérdés

Neurológiára kell beutaló? Hallottam, hogy nagyon gyorsan tud terjedni, tehát azonnal orvoshoz kéne fordulnunk. Hívjak mentőt? Eszméleténél van, lassan beszél, egyébként pár hónapja skizofrén, hányik, aluszékony, de egyébként "jól" van. Hogyan tudjuk a lehető leggyorsabban CT vagy MRI alá juttatni, hogy megnézzék?

Köszönöm: egy apját féltő rettegő férfi


2010. szept. 10. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
mentőket hívd fel és kérdezd meg
2010. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és még egy: nem emlékszik pár dologra
2010. szept. 10. 16:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
és ha sürgős akkor miért van időd itt kérdezősködni ahelyett hogy bevinnéd kórházba -.-
2010. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Leggyorsabb kivizsgálás a kórházban lehetséges. Ha nem fekszik benn, hónapokig várhat időpontra. Ha bennfekvő beteg, soron kívül, sürgősségivel vizsgálják, akár Ct, akár MRI szükséges.
2010. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor bevihetem akármelyik kórházba, ahol van neurológia? Biztos nem kell beutaló?
2010. szept. 10. 17:00
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Jaj ne már, ilyenkor az ember azt sem tudja hova/kihez forduljon, így csak a GYIK maradt, te hirtelen kihez fordulnál segitségért, ha nincs senki akitől kérdezhetnél?
2010. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Ez a 16:52-nek szolt.

17:01 voltam.

2010. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ez inkább az agyvérzés tünete. hívj mentőt!
2010. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A mentő beviszi, és ahhoz nem kell beutaló, ők tudni fogják, mi a dolguk. De tényleg ne húzd az időt!!! Jobbulást apudnak!
2010. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem utoljára jutna eszembe a gyik.

Ha a családomban bármilyen egészségügyi problémára kellene megoldást keresnem, csak két lehetőség jutna az eszembe:

mentők

112

A kérdés kamu, mert manapság a csapból is azt hallani, hogy milyen nehéz bejutni a kórházba, milyen sokára kap az ember időpontot egy vizsgálatra......sorolhatnám.


"az agydaganat..Hallottam, hogy nagyon gyorsan tud terjedni...." írja a kérdező. Azért annyira gyorsan nem terjed, hogy ne várná meg a mentőorvost, és most nem vicceltem.

Le lehet pontozni, de ilyen kérdéssel én nem viccelnék, kamuznék.

2010. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!