Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Apám az agydaganat...

SOS! Apám az agydaganat tüneteit mutatja. Hova tudjuk bevinni SÜRGŐSEN? SOS!

Figyelt kérdés

Neurológiára kell beutaló? Hallottam, hogy nagyon gyorsan tud terjedni, tehát azonnal orvoshoz kéne fordulnunk. Hívjak mentőt? Eszméleténél van, lassan beszél, egyébként pár hónapja skizofrén, hányik, aluszékony, de egyébként "jól" van. Hogyan tudjuk a lehető leggyorsabban CT vagy MRI alá juttatni, hogy megnézzék?

Köszönöm: egy apját féltő rettegő férfi


2010. szept. 10. 16:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, kivéve az utolsónak, Qrvára fel vagyok háborodva... Itt vagyok egy szörnyű helyzetben, és azért nem akartam mentőt hívni, mert a daganat nem olyan sürgős, hogy mentőt hívjak. És nagyon nagy szemétség, hogy azzal rombolsz, hogy azt állítod, hogy kamuzok. Nem kívánom, hogy ilyen helyzetbe kerülj, mint amiben én vagyok...
2010. szept. 10. 17:25
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
az utolsonak igaza van.meg a 16: 52-nek.mi a jo ha ilynekkel szorakozol??viccesnek tartosd?ha beteg lenne akkor mentöt hivnál
2010. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Még hogy nem sűrgős? Múltkor rokonom hányt meg szédült és képzeld el még az ügyeletes orvos hívta ki hozzá a mentőt. Vagy nagyon hülye vagy vagy tényleg szórakozol.
2010. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, hát nem azért de én nem tudnám hirtelen mit tegyek hát akkor inkább felhívnám a mentőt és ha nem olyan sürgős eset akkor azt megmondanák ők de inkább felhívnám mint itt kérdezősködjek és még jó néhány válasz után is csak itt írogatott a kedves kérdező.
2010. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

17:21 vagyok

Tartom a kamut, olvasd el kedves kérdező a 2. oldalon lévő nekem írt válaszod, és a kérdésed szó szerint, aztán rájöhetsz, hogy össze-vissza beszélsz.

2010. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ezek a tünetek egyáltalán nem biztos, hogy tumortünetek lennének. Azt írtad, hogy skizofrén apukád pár hónapja. Nos nem tudom hány éves apukád, de a skizofrénia idős korban már nem kezdődik el.

De tegyük fel, hogy az. Tehát szed rá gyógyszer, aminek szintén lehetnek mellékhatásai (ilyen pl a belassulás is). Ha tüneteket észleltek, akkor vissza kell menni a pszichiáterhez aki kezeli és ők újra megvizsgálják.

Nem állítom, hogy kamu a kérdésed, főleg látatlanban, de valami nem százas körülötte, vagy csak nagyon tájékozatlan vagy a világ dolgaiban.

2010. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

stroke?

kérdéskiirása ota eltelt 3 nap,hogy van apud?

2010. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!