Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covidosként mennyire veszélyes...

Covidosként mennyire veszélyes ha fulladok? Nehezen veszem a levegőt.

Figyelt kérdés

Már egy hete koronavírusos vagyok és nehezen kapok levegőt. Fekszek az ágyban és kapkodom a levegőt, nagyon nem is tudok menni mert kifulladok. Köhögök és lázam is van. Ez másnál mennyi idő alatt múlt el?


34 éves férfi vagyok, kaptam már két oltást.



2022. febr. 5. 21:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Jobbulást a kérdezőnek, kérhetünk majd visszajelzést?
2022. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

Hogy lehetne tragikus a vége kedves 1., ha 2x oltott? Most akkor nem véd az oltás?


Amúgy a kérdező nyugodj meg, semmi gond nem lesz, pár nap és helyre jössz! Levegőzz sokat az ablaknál és csillapítsd a tüneteket gyógyszerrel! Maga a tudat, hogy covid, már az is rátesz, ha valaki fél tőle.

2022. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, kedves 12. - bár erzem a cinikus iróniát -, hogy az oltás az esélyeket javítja, de attól még jelenleg ez a beteg éppen otthon fuldoklik, ami kórházi ellátást igényelne. De én leírtam a véleményem és tiszteletben tartom, ha a kérdező nem akar kórházba menni, mindenkinek joga van úgy dönteni, ahogy szeretne.
2022. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy?
2022. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia.en is 34 éves vagyok.(egészségügyi dolgozó)pénteken lett pozitív a tesztem 3 oltásom van.januar első hetében kaptam a 3ik oltást.favipiravir sumamed lordestin acc long amit felírtak.torok fájás az tűrhető már.nálam folyamatos orr dugulás ami miatt nem kapok rendesen levegőt.már mindent ki próbáltam.nózi orrspray orrkenocs salvus vizes inhalálas géppel.semmi nem segít.hát fájás és enyhe mellkasi nyomás is van.a többiek jól mondják hogy menj kórházba.igazábol az a baj hogy az oxigén szaturacio akár percek alatt is annyira le csökkenhet hogy ott már tényleg komoly orvosi segítség kell.en is félek ettől hidd el.bizom benne erre nem kerül sor.
2022. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarok kórházba menni mert ott csak meghalnák. Milyen házi gyógymód van?"

Kevés szomorúbb dolgot olvastam mostanában...

Hívj mentőt, de legalább a háziorvosodat! És jelezz vissza!

2022. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy?
2022. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
szerdán engedtek ki a kórházból. kétoldali tüdőgyulladt kaptam. Szedek sok gyógyszert és nagyon nem vagyok jól.
2022. febr. 18. 13:22
 19/21 anonim ***** válasza:
Pihenjel sokat, aludj hason, azt mondjak ugy könnyebben lelegzel. Jobbulast!
2022. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Reméljük minden nappal jobb lesz. Jobbulást kívánok!
2022. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!