Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kilatastalannak/demotivaltnak...

Kilatastalannak/demotivaltnak latom az eletem es nem talalom belole a kibuvot? Hol keressem, min valtoztassak?

Figyelt kérdés

24 vagyok es karrier szempontjabol nem talalom onmagamat. Erettsegi utan elvegeztem egy muszaki kepzest,dolgoztam is benne egy evig, viszonylag sikerult is benne feljebb lepnem, de ekozben nem ereztem magabiztosnak es tehetsegesnek benne magam, plusz fel ev utan elmult a varazsa,hogy vihetem vele valamire es ilyen begyepesedett lettem. Gondoltam valtoztatok es mas teruletre lepek. Elvegeztem egy kepzest epotoipari teruleten,hogy dolgozok benne aztan majd csinalok egy vallalkozast, de tul tehetseges ehhez sem vagyok sajnos es a negativ visszajelzesek miatt inkabb hagytam (pedig 3 helyen is voltam 1 ev alatt). Most itt vagyok nulla erdeklodessel barmifele es azt latom,h csinalod a ratyi melod 230-300ezer ft korul amibol kifizeted az albit meg fenntartod magad es ennyi. Egy ordogi mokuskerek eleted vegeig,hogy tudjal zabalni meg legyen teto a fejed felett. Es most teljesen eletkeptelennek tartom magam...hogy leszek igy csaladfenntarto, vagy epp hogy lesz sajat lakasom. Rosszul vagyok ettol,hogy nem talalom azt amihez ertenek es elvezettel csinalnam, s hogy 10 ev mulva is lakjak egy albiban szar meloval ehberert.

Mindekozben nem talalok olyan szorakozasi tevekenyseget amiben kitudnek kapcsolodni. Nem kot le semmi...ahogy semmilyen munkavegzes irant sem erzek lelkesedest.

Van hogy neha kapok egy kis szikrat de egy ido utan mindig visszajutok ebbe a negativ allapotba. Na errefel most bepialok megint hatha megszall valami ihlet.


2022. febr. 15. 17:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!