Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eddig nem szedtem altatót...

Eddig nem szedtem altatót elég lesz ha elsőre csak egy felet veszek be? Mennyi idő után hat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 20:43
 1/4 nemjuteszembesemmi49 válasza:
Az altatóról azt hallottam többektől, hogy valójában nem is altat, hanem csak úgymond kiüt. Nem igazi alvás az, nem annyira pihentető. Szerintem először próbálj ki egyszerűbb megoldásokat, ha lehet (pl. altató hatású tea, Valeriana relax, Valeriana night, este film, olvasás stb.). Nagymamám szedett régen altatót, de abbahagyta, és inkább még szenved éjszakánként, mint hogy altatót szedjen, annyira rossznak gondolja.
2022. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajta. Vannak elaltató ill átaltató fajták.
2022. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tenyleg kiut es baromi melyen alszol tole, cserebe keles utan is delig zombi az ember. Ha az alvassal vannak bajaid, inkabb probalj meg melatonint szedni, engem az is megfektet es megse okoz fuggoseget.
2022. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2022. márc. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!