Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt míg nem...

Terhesség alatt míg nem tudtam, hogy terhes vagyok szedtem altatót és antidepresszánst. A máj meg szűri a káros anyagokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni a pszichiátert, nőgyogyászt és ha biztosra akarsz menni genetikust, de ha a pozi teszt előtt szedted akkor nem lesz semmi baja, meg amúgy sem valószínű, sok gyógyszert lehet szedni terhesen, ha nagyon muszáj.
2019. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Meg az elejen mindent vagy semmit alapon megy a dolog. Tehat ha barmifele karosodast szenvedett akkor eletkeptelen lenne. Elvetelnel.
2019. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem! Remélem igazatok lesz
2019. júl. 14. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz. De abba tudtad hagyni a teszt után?
2019. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mindeképp kérdezz rá a nőgyógyászodtól.
2019. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,abba hagyom
2019. júl. 14. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben szedtem antidepresszánst, egészséges gyermekeim azülettek. A pszichiáterem tudott a babatervezésről, így eleve olyan készítményt írt, ami nem okozhat gondot.
2019. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy meg nyugtattok.Orvossal mindenképpen beszélek
2019. júl. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!