Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 7 év óta szedtem az Eunoctin...

7 év óta szedtem az Eunoctin 10 mg-os altatót.1,5 tbl-t,2 órát aludtam.Fél,majd 1 szemet egyszerre hagytam el.Most Sanvalt szedek,de iszonyú elvonási tüneteim lettek.Szédülés,magas vny,pánik,stb.Ez még az Eunoctinról való leszokás tünetei 3 hó után??

Figyelt kérdés

#elvonási tünet #altató leszokás #altató leszokás elvonási tünetei #hirtelen altató megvonás
2021. dec. 25. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Simán. Csináltál egy jó kis cold turkeyt-hirtelen elvonást. Nézz utána, hogy az altatóknak, nyugtatóknak mennyi idő míg elmúlnak az elvonási-, illetve post elvonási tüneteik. Segítek:6-24 hónap, de esetenként 3 év is lehet.
2021. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az igen es a Sanval se egy tic-tac

Arrol is qrva nehez leszokni

Nem vagy kisegitve hogy mar a Sanvalt szeded,altato altato hatoanyag kulonbseg ide vagy oda

Helyedben leallnek mielobb orvosi segitseggel

En is szedtem a Sanvalt es nem volt eleg 1 szem egy bizonyos ido utan sot kellett melle kiegeszites hogy erjen is valamit szegyen vagy nem szegyen de igy volt es nem jo dolog ilyeneket szedni mert egy ido utan szarul leszel minden aldott nap

2021. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az már nem az
2022. márc. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!