Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkezdtem szedni a DORMICUM...

Elkezdtem szedni a DORMICUM nevű altatót. Kinek mi a véleménye róla? Eddig Hypnogent szedtem. Az borzalom.

Figyelt kérdés

Szóval már levágtátok:

Alvászavar. Hozzáteszem, hogy nagyon brutális szinten. Megyek is nemsokára alvásközpontba, meg kapom első lépésre azt a gépet, ami méri a dolgokat, és adatokat kell vinni.


Előjött nagyon durva szinten az alvászavarom.


De jó nagy dráma volt, mert nem volt gygógyszertár itt kivételesen éppen, sem a közelebbi városban. Szóval pár napot, meg hétvégét elszabadult a pokol.


Tegnap este bevettem EGY szemet. Nem hatott, nem aludtam el. Viszont bevettem még KETTŐT, tehát összessen hármat.

És aludtam több mint 9 órát.

És azt kell mondanom elégedett vagyok EDDIG!


Igaz, kicsit furán ébredtem, mondhatnám h kissé rosszul voltam de nem, alami furaság. De enyhén, a körülményekhez képest meg nagyon enyhén, ami nálam szkott lenni, főleg Hypnogennél. És nagyon jól vagyok ma. Nem érzek fáradságot, fásultságot, semmit. Kicsattanok kb.


Ma estére kíváncsi leszek. Megpróbálok MÁSFÉL adaggal aludni. Úgy gondolom a ma este, meg a holap este lesz a vízválasztó.


Kinek mi a tapasztalata?


Nekem a hypnogen kuka. Pont itt gyakorin olvastam, hogy annak az a hatása, hogyha nem alszol be azonnal, akkor hallucináció és "hülyeségeket" csinálsz. És igen. Nálam volt olyan -többek között- hogy bealtatózva öntöztem, és anyám ágyában ébredtem. És az egészre nem emlékeztem. Szóval azt a szart nem fogom többet szedni.


Dormicumot viszont itt -ahogy olvastam- elvileg dicsérik.


Vélemények?


köszönöm



2019. aug. 11. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem, de olvastam róla fórumokban, állítólag hatásos, és ez nem okoz súlyos mellékhatásokat. Amikor lábtöréssel kórházban voltam, ott is ezt adták a kórteremben, annak aki nem tudott aludni.
2019. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Khmmm khmmm a Dormicumnak is megvan ugyanez a mellékhatása, csak pluszban még amnéziát is okoz. Egyébként vicces cucc.
2019. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez is mint minden altató mindenkire másképp hat. Nekem nem használt.
2019. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ezt kaptam pluszba ha nem tudnék aludni, de bevétel után sem éreztem fáradtságot, ha elaludtam akkor is alig pár órát aludtam és felkeltem pluszban feszült voltam és fáradt, szóval más kell szerintem, remélem valami hatásosabbat kapok.
2019. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és 7,5 mg-ot szedtem
2019. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. Nálam a Stilnox a nyerő. Mondjuk 12 évig szedtem, és 2 éve az addiktológián szoktam le róla, de ettől függetlenül szerintem messze a leghatékonyabb.
2020. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam egy barátomtól, mert nem tudtam aludni, annyira stresszeltem. Nagyon jót aludtam. De rendszeresen nem szedném, inkább elfárasztanám magam, sport esetleg?
2020. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy haveromtól szereztem be mert stressz miatt nem tudtam aludni.

Ezzel mindig azonnal elaludtam.

2020. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!