Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában van hogy nem...

Mostanában van hogy nem emlékszem mit csináltam (nagyon ritkán) és amikor beszélek nem találom a megfelelő szót ez mitől van?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a középiskolát és elég rosszul alszom én arra gondoltam hogy emiatt nem tudok fogyelni és beszélek hülyességeket meg mindig sietek éa elhadarom és lehet nem gondolom végig amit mondani akarok emiatt néha a szavakat is elfelejtem hogy mit akartam vagy csak angolul jut eszembe meg nagyon stresszes vagyok nert post covid nehézlégzésem van. Lehet ezek miatt van ez?

2022. márc. 8. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen,lehet ez miatt.

A covid neurológiai gondokat is okozhat.Számtalanszor hallottam,olvastam ilyen esetekről.

Mikor voltál covidos? Elvileg pár hónapon belül el kell hogy múljon,ha nem javul vagy úgy érzed hogy rosszabb,keress fel egy neurológust,nehogy baj legyen belőle vagy maradandó károsodásod legyen.

2022. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!