Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennyi alkoholtól mennyi...

Ennyi alkoholtól mennyi eséllyel hányhatok ma?

Figyelt kérdés
Tegnap este 4x4cl Absolut vodkát ittam meg, megereztem, de semmi extra nem volt. Hazajottem, reggeliztem, ittam egy óra leforgasa kb 1liter vizet. Teljesen jól voltam. Lefekudtem és hasmenésre keltem most. Egyszer volt már ilyen ivászat után, de nem jellemzo. Enyhe hányingerem is van, inkább csak amiatt, ahogy görcsöl a hasam a hasmenés miatt. Nagyon félek a hanyastol, emiatt mindig mértékkel iszok, közben is ittam vizet, ettem is előtte. Ha alul kijon akkor fent ugye már nem fog?
2022. ápr. 10. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi elég lenne a hányáshoz, már tegnap este kijött volna belőled.
2022. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tegnap nem hánytál tőle, ma biztos nem fogsz. A vodkától. De a vírus, amitől a hasmenésed van, na az okozhat hányást is. Azt soha nem lehet kijelenteni, hogy valaki biztos nem fog hányni. Mennyi az esély? 50%. Vagy fogsz hányni, vagy nem.
2022. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked hogy bírja a szervezeted...

Nekem vodkából napi 1 - másfél liter kell.

Ha borozok akkor napi 4 liter házibor megy el.

Ha pedig sörözök akkor 8 liter körül.

Ja és én nagyon ritkán hányok. Csak kb akkor ha túllépem ezeket a mértékeket.

(Egy alkoholista.)

2022. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs vírusom. Máskor is volt már hasmenésem alkohol miatt. Egyébként köszönöm a válaszokat! Aludtam még pár órát, és úgy ébredtem, hogy már teljesen jól voltam
2022. ápr. 10. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy tarts 2 nap teljes szüneteket. Akkor lassabban alakul ki a fizikai függőség.
2022. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Havonta átlagosan 1x járok bulizni és akkor iszok alkoholt. Nem tudom ehhez a kérdéshez, hogy kapcsolódik az utolsó válasz
2022. ápr. 10. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!