Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ilyen mennyiség...

Normális, hogy ilyen mennyiségű alkoholtól képszakadásom volt? 18L

Figyelt kérdés

Nem ittam sokat, legalábbis igyekeztem csak időközönként inni. Nem rúgtam be, csak hülyeségeket beszéltem és a szokásosnál is jobb volt a kedvem, még másnapos sem vagyok, de mégis elfelejtettem dolgokat.


Tehát, tegnap délben megittam 1 üveg vörösbort. Amint elfogyott, 2 Miller sört ittam, de azok csak 330 ml-sek, szóval az semmi.


3 óra körül ittam fél üveg vörösbort, persze azt is kólával.


5 után pedig a családdal kellett lennem, így iszogattam ott is. 5 pohár vadászt ittam meg. Vannak azok a nagy borospoharak, amik tele voltak, így 5 x 2 dl bor volt körülbelül, az pedig 1 liter színtiszta vörösbor. Mellé ittam 4 normál adag felest, ami házi pálesz volt.


Ez az iszogatás este 8-ig tartott, tehát 8 óra alatt ittam meg 2 liter bort, azt a pár korty sört meg a pár felest.


Nyilván nincs ettől bajom, de mégis éreztem, hogy becsíptem. Normális, hogy ennyitől be lehet, ilyen nagy intervallumban?


2020. okt. 25. 07:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És még vacsoráztam is, szóval lett volna minek felszívnia az alkoholt...
2020. okt. 25. 07:54
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 üveg vörösbortól kinyúltam volna, mivel ritkán iszok alkoholt. 100 kilós férfi vagyok. Amiket leírtál, én konkrétan meg is haltam volna.
2020. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Biztos nem...
2020. okt. 25. 08:03
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De, ez még egy tisztességes felnőttnek is sok, aki nincs hozzászokva az alkoholhoz.
2020. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az iszogatás este 8-ig tartott, tehát 8 óra alatt ittam meg 2 liter bort, azt a pár korty sört meg a pár felest.


Ez konkrétan 2 liter bor, 666 ml sör és 9 feles (3-4 deci tömény).


Ez egy full alkoholistának is sok lenne.

2020. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem 9, hanem 4 felest ittam. Alig egy deci tömény volt... Azért mondtam, hogy nem vészes.
2020. okt. 25. 08:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 0.5 liter bor is halál lenne, szóval...
2020. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudom, Jézusnak még a szénsavas víz is megárt!
2020. okt. 25. 09:09
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 pohár vadászt rövidnek vettem. Nem vagyok nagy pia szakértő, de az valami kommersz rövidital, nem?


Akkor az is hozzájön a felesekhez.

2020. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a rekordom 3 órán belül:

5 db 4cl, egy korsó búza sör, egy tátrai tea.

De én hamar ki is hánytam, ittam egy kis vizet, aludtam pár percet, aztán minden oké lett.

Meg sört, whisky és koktélt szoktam még inkább keverni. De azt is kihányom hamar.

De már tudom hogy kell, hogy ne legyen öngyűlöletem...

2020. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!