Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Végbélnyílásnál állandósult...

Végbélnyílásnál állandósult dudorok?

Figyelt kérdés

Van még valaki, akinek ilyenje van? Nagyon sokat olvastam a témában, ha jól értem, ezek külső aranyerek, amik kitágultak, fájtak, visszahúzódtak. De nem teljesen. Először még csak egy volt, aztán lett kettő. Nem óriásiak. Nem fájnak. Csak baromi rondák és nehéz így rendesen popsit törölni, nyilván mindig mosakodni kell.


Ha valakinek van ilyenje, mi a terve vele? Hagyja így, vagy esetleg leszedeti?


2022. ápr. 16. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj vizes WC papírt.
2022. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld kenegetni reparonnal, vagy szedj gyógyszert rá, hátha megszünteti. Nekem a reparon el szokta tüntetni szépen többnyire egy ideig, aztán egy idő megint megjelennek, orvoshoz még nem mentem vele.
2022. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem az a kérdésem, hogy hogyan tisztítsam.


Hanem zavar, mert ronda.


És kérdezném, hogy ha valakinek van ilyenje, mit csinál vele. (Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy valaki leszedette-e vagy tervezi-e leszedetni.)

2022. ápr. 16. 14:14
 4/4 A kérdező kommentje:

2

Nem, ezek nem fognak már visszahúzódni, sok éve megvannak. Először csak egy volt és kicsi, aztán nagyobb lett, aztán megjelent egy második, dettó és azóta ez a helyzet.

2022. ápr. 16. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!