Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorulás a munkahely miatt?

Szorulás a munkahely miatt?

Figyelt kérdés

A munkahelyen csak háromóránként van szünetem. És sokszor van, hogy mivel elég stresszes a munkám, közben jön rám a wc-zhetnék. Viszont akkor nem mehetek ki. Amikor meg a 10 perces szünetek vannak, akkorra elmúlik az inger.

Így mintha visszatolódna a széklet. Otthon egyáltalán nincs székelési ingerem. Reggel sem. Mindig csak melóban de ott ahogy írtam is, csak akkor tudok a 10 perces szünetben, ha már nagyon tele vannak a beleim.

Már nagyon szokott görcsölni munka közben a hasam, ráadásul álló munkát végzek, tehát még pihentetni sem tudom.. És amint rajkó a wc-re a 3 óra után, teljesen megszűnik az inger, csak a pocim lesz egyre hatalmasabb.

Szerintetek erre van valami megoldás, vagy csak a munkahelyváltás?



2022. ápr. 24. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
39%

Most teljesen ledobbentettel.


Milyen munkahely az ahol meg van szabva, hogy 3 óránként mehetsz WC-re? Ez komoly???

2022. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!