Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a probléma nálam?

Mi lehet a probléma nálam?

Figyelt kérdés

Januárban kezdődött minden, mikor néha a szegycsontom közepén szúró/égő érzést éreztem néha nyilalni. Elmentem a kardiológiára, ahol mindent tisztának találtak. Tudni kell, hogy antidepresszánst szedek, orvosi tanácsra, és még refluxos is vagyok. (Coaxil)

Na, most 1 hete ez a mellkasi diszkomfort állandósult, általában a szegycsontom vonalában, és attól balra a mellizmomon át egészen a bordákon át a hátamig vezet. Ez a bal karom tricepszébe, alkar izmába, és csuklójába is nyilal, és a gyomorszájamba is. Mély légzésre, bizonyos mozdulatokra erősödik, valamint egyszer edzés után 1 nappal sokkal rosszabb volt. Egyik éjjel ez eléggé felerősödött, ezért elmentem dokihoz, ahol csináltak EKG képet, a doktornő 10 percen át nézegette, majd közölte hogy nem talált semmi eltérőt, ezért nem adna beutalót sehova, nyugodtan menjek haza. Tudni kell, hogy én Január óta ötször voltam kardiológián, és egyszer sem találtak semmit...


Most két napja ez a szúró/égő érzés átvándorolt a mellkasom jobboldalára, és ugyanúgy átvezet a hátamba, karomba, hasamba. Valamint a bőröm felszíne érzékeny, ha hozzáérek akkor ég. Ha a szegycsontomat megnyomom nyomásra fáj, és a mellizmomnál, oldalamnál is a fájdalom kiindulópontjai nyomásra érzékenyek. Néha az állandó szúró érzés, egy tompább szúró érzéssel társul, amely sokkal erősebb, és pulzál. Ez a jobb mellizmom és a szegycsontom között jelenik meg.


Voltam tüdő vizsgálaton is, ott sem találtak semmit.


Ez kardiológiai probléma lenne, vagy valami egészen más, mozgásszervi lenne? Valakinek hasonló?



2022. ápr. 27. 23:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!