Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik hogy a Teletálas...

Létezik hogy a Teletálas ételtől fáj a gyomrom ?

Figyelt kérdés
Egy ideje már fáj a gyomrom, és most hogy visszagondolok arra jutottam, hogy nagyjából azóta van, mióta tőlük rendelem a kaját és azt eszem.
2022. máj. 10. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta és hol fáj? Egész nap vagy csak pár percekre? Szúr vagy görcsöl? Gyógyszertől jobb? Éjszaka tudsz tőle aludni?
2022. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gyomrom fáj a köldököm felett. Főleg reggel, de napközben is előfordul. Maró fájdalom. Nem jobb a gyógyszertől, és igen aludni tudok éjszaka nem fáj.
2022. máj. 10. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor savas vagy tőle, szerintem előfordulhat. Előtte házi ételeket ettél, csak otthon készített ebédet? Szerintem válts valami egészségesebbre és ha nem múlik el kb egy hét fájdalom nelkül, akkor irány a doki. Ha elmúlik, akkor valószínű a teletál miatt volt.
2022. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
én meg f..sok tőle elfogyasztás után 1 órával. vagy rossz az alapanyag, vagy a futár tesz bele valamit, mert kevesli borravalót.
2022. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Norbi udlodatet eszel utolsó, attól bizony fosol, mert a Norbis tele van mesterséges cukrokkal, amiket az egészséges szervezet nem bír feldolgozni. Csak a cukorbetegeké. Ez az üzlet a Norbi updateben.

A sima Laci bácis teletáltól nimcs bajod. Üdv egy futár élettársa. Ui: a futárok semmit nem raknak az ételedbe, örülnek ha időre kiviszik a kajákat. Az én élettársam pl hajnal9k hajnalán kel, meg az összes futár.

2022. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 nem Norbist eszek,sőt mióta másik futár hozza,nem fordult elő a f..sás! az meg hogy hajnalok hajnalán kel, azt ő vállalta! gondolom elmondták neki, hogy mikor van munkakezdés! ja, hogy már délben otthon van? amúgy a szerződés szerint,8-14 óra között van a kiszállítás! én nem ragaszkodom hozzá, hogy reggel fél hétre itt legyen a kaja, mikor csak este 18 után zabálom meg!_ 4-es vagyok.
2022. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!