Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A frontérzékenység kihathat a...

A frontérzékenység kihathat a szívre?

Figyelt kérdés
Már tegnap óta furcsa érzés van a mellkasomban, mintha időnként mellé ütne a szívem, ilyenkor a levegővétel is megakad egy pillanatra, mintha hátba vernének. Azon kívül, hogy kellemetne mást nem érzek. Fiatal vagyok, de nagyon frontérzékeny és mostanság gyakran váltakozik a napsütéses idő és a záporozás, lehet hogy ez okozza ezt? Ilyen formában még nem tapasztaltam, többnyire csak fejfájást okoz a front.
2022. máj. 22. 21:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, orvoshoz nem tudok lemenni még vagy 1-2 hétig. Nincs pillanatnyilag biztosításom költözés miatt.
2022. máj. 22. 21:35
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nincs is front! Csütörtökön jö ...
2022. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Javaslom, fordulj kardiológushoz.
2022. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

“Nincs pillanatnyilag biztosításom költözés miatt.”


Akárhol laksz, a biztosításod érvényes!

2022. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne okoskodjatok, nem Magyarorszgon élek, itt front van, elég durván és mivel külföldre költözök, meg kellett szűntetnem a biztosítást hogy újat igényelhessek. Nem kell retardáltnak nézni.
2022. máj. 22. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan szívbeteg vagyok, műtöttek is, így két fémbillentyű múködik bennem. Nekem soha nem volt gondom a frontokkal, soha nem is értettem, hogy ez mit jelent. A műtétem 14 éve volt, és ez nem változott. VISZONT vannak olyan fájásaim, amik függetlenül jönnek mindentől. Nem idójárás és nem hangulatfüggő. Ezeknek már tudom a megoldását, így úrrá tudok lenni rajtuk és elmúlik 10-15 percen belül. Ritkán fordul elő, évente 1-szer, de akadt olyan is, hogy egy héten belül 2-szer is ott volt ismét. Viszont ez egy fájdalom, nem olyan, amit te leírtál. Amit te felvázoltál az konkrétan probléma. Mindegy mit gondolsz a biztosításról, keress meg egy kardiológust és vizsgáltasd ki magad. Ez nem játék, az életednél az egészségednél ne legyen semmi fontosabb, mert hamar meg tud fordulni a kocka úgy, ahogy azt el sem tudod ma képzelni. ORVOS, minden más másodlagos. Bocsi, de csak élve van értelme mindennek! Igen, mondhatod, hogy túldramatizálom, de én rosszabbon estem át és sokáig tartott. Nem kívánom senkinek.
2022. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A légnyomás változásával, a szervezetben lévő folyadékok nyomása is változik. Vérnyomás, ízületi folyadék nyomása. Ezért a szív és érrendszeri, valamit az ízületi betegségekben szenvedők negatívan reagálnak a frontokra.
2022. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít-e 1 éve volt kivizsgálva a szívem tüzetesen, és mindent rendben találtak. Két szakorvos is átnézte a leleteket. Sajnos ha biztosítás nélkül megyek orvoshoz akkor kb az összes pénzem megy a levesbe, örülhetek ha nem kell kölcsön kérnem és a költözést is elfelejthetem. Elég szar helyzetben jött ez a probléma.
2022. máj. 22. 21:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Már felmondtam, megszűnt, és amíg újat nem kötök a célországban, addig ilyen szürkezónában vagyok. Sajnos ez a menete.
2022. máj. 22. 22:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy amikor kiköltöztem, előtte kötöttem meg az EU-s biztosítást még otthon. Az talán 45 napig volt jó (9 éve), ha jól emlékszem. Amikor kijöttem, akkor pedig be kellett jelentkeznem egy dokihoz. Nyilván ehhez kellett egy munkahely, "TB"-szám, ilyenek. Erre volt jó az EU-s biztosítás. Más kérdés, hogy nem kellett használnom.
2022. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!