Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziobol kitudok egyedul...

Depressziobol kitudok egyedul jonni? Pluszban meg gyujtogeto is vagyok. Mas is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lassan eltemetnek a holmik. Mindent gxujtok. Nem guberalok, csak vasarolok. A csaladom nem tamogat, szerintuk szimplan hulye vagyok. Ellensegesek velem nagyon.

2022. máj. 29. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter segíthet csak, egyedül sosem fog semmi változni.
2022. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szegyellem. Mas nem szenved ettol? Nem ert el valahogy javulast?
2022. máj. 29. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne szégyelld magadat. Nyilván megvan az oka mindennek. Menj, kérj segítséget, ebből tényleg nem lehet egyedül kijönni.
2022. máj. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tud valaki valami onsegelyezo csoportot? Ahol sorstarsak vannak? Bocsanat de ellenerzesem van a pszchihologusok irant. Voltam 5× mindig kerdeztek, hogy szerintem miert van/ nem tudom/ irtak gyogyszert. Nem segitett.
2022. máj. 30. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem ír gyógyszert.

Az a pszichiáter. A gyűjtögetés is kényszerbetegség, pszichoterápiával gyógyítják, gyógyszert a depresszióra kaptál. Egyedül nem fog tudni kijönni ebből.

2022. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tud valaki pszchiatert ajanlani. Komoly nalam ez a problema. Minden eromet elszivja! Voltam a haziorvosnal, azt mondta sokan vannak igy. Probaljak mas hobbit. Nem fogta fel, hogy ez nem hobbi nalam. Elszigetel mindenkitol. Nagyon szenvedek tole.
2022. jún. 1. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt sem tudom hol laksz, így nehéz lenne ajánlani, de még egyszer, nem pszichiáter kell neked, hanem klinikai szakpszichológus, vagy pszichoterapeuta. Ezekre keress rá az interneted, ha találsz egy szimpatikust, írj rá. Ez a magán út, nem lesz olcsó. Vannak alapítványok, ahol a keresethez mérten szabnak árat, próbálkozhatsz ilyennel is. PL. LEA alapítvány.

Ha megfizethetetlen, marad az állami, de onnan a rengeteg beteg miatt 10 alkalom után kipörgetnek néhány recept kíséretében, ami neked nem lesz elég a gyógyuláshoz.

2022. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!