Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek depressziós...

Mitől lehetnek depressziós tüneteim és egy dudor is a fejemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves nő vagyok. Hétfő óta már szorongásos, vagy depressziós állapot jelentkezik nálam, legalábbis én betudtam annak. A lényeg hogy néha rám jön egy rosszul lét, hogy mindjárt elfogok ájulni, persze ez nem következik be csak én érzem ezt. Reggel nagyon nehezen kelek fel, mármint lassan ébredek fel, értelek 2-3 óra is mire magamhoz térek. A fejem nem fáj, viszont koncentrációs zavarom is van, néha olyan érzésem van mintha nem hallanék rendesen sem. Amit tudni kell, hogy korábban is jelentkezett nálam a szorongás és a néha panikrohamaim is voltak gyakran de szépen eltűntek. A múlt hétvégén néhány baráttal iszogattunk de nem mondanám hogy sokat. Egyébként nem szoktam soha alkoholt fogyasztani, félévben egyszer. Másnap reggel jelentkeztek a tünetek, azóta bár enyhültek de még mindig jelen vannak kisebb mértékben, mostmár nem is testi, hanem lelki tünetek vannak. Ma délután kitapogattam a jobb halántékomon egy dudort ami fájdalmas. Eddig 100% hogy nem volt ott mert észrevettem volna hajmosás közben. Reggel úgy keltem hogy pont ezen az oldalon a nyakam nagyon bevolt meredve mert a párnán úgy feküdtem hogy teljesen sikerült lezsibbasztani a nyakamat jobb oldalt. Szerintetek amiatt lehet hogy rosszul feküdtem a párnán vagy összefüggés lehet a már napok óta jelen lévő tünetekkel ? Voltam már tegnap a sürgősségin is de ott csak vernyomast mértek, ami normal volt, szerintük pánikrohamom volt. De mostmar nem tudom mit csináljak mert napok óta van egy pár óra amikor ilyen kárán érzem magam pedig a fejemet sérülés nem érte ez biztos. Mit csináljak? Az hogy iszogattunk felerosithette az amugyis meglevő pánikot szorongásos tuneteimet? Másra sem tudok gondolni napok óta csak arra hogy valami komoly bajom van. Válaszokat köszi!!!
2022. ápr. 22. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
ilyesmi van nekem is, arteritis temporalis.
2022. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!