Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S. Miért érzem úgy,...

S. O. S. Miért érzem úgy, mintha fojtogatnának? Menjek ügyeletre, vagy várjam már meg a hétfőt? (Egyre rosszabb a helyzet)

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerda, vagy csütörtök óta érzem, mintha valaki szorongatná a torkomat. Akkor még nem volt olyan erős, csak kényelmetlen, gondoltam, biztos a felvételi miatti idegeskedés miatt, vagy hasonlók. Aztán egyre rosszabb lett, pénteken már teljesen kivoltam tőle, mintha valami folyton a nyakam köré lenne tekeredve, és feszül az egész, de levegőt kapok közben rendesen.

Aludni eddig emiatt nem is igazán tudtam, meg a fejem is iszonyatosan fájt.

Viszont ma éjszaka nagyon bedurvult, teljesen beparáztam, nagyon "szorosnak" éreztem a torkomat, oldalt is a nyirokcsomóknál, meg lent a két kulcscsontom között (picit feljebb) nagyon rossz érzés, és ha nyelek, mintha egy óriási gombóc lenne a torkomban. (Amúgy fájni nem fáj semmim, de apám belenézett a torkomba és szerinte a manduláim is nagyon csúnyák)

Van valakinek ötlete? Nagyon meg vagyok ijedve, félek, hogy rosszabb lesz és megfulladok :(


2013. márc. 3. 10:25
 1/3 A kérdező kommentje:
(nem fáj semmim -> kivéve a fülemet, de nem vészesen)
2013. márc. 3. 10:27
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyakadon körbe érzed?

Azonnal röntgen v. ct!

2013. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem körbe, mert hátul nem érzem.. Főleg elől és lent, inkább olyan, mintha valaki beletérdelt volna a torkomba :/
2013. márc. 3. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!