Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért érzem azt a maszkban...

Miért érzem azt a maszkban mintha fojtogatnának?

Figyelt kérdés

Állandóan amikor bevásárolni vagyunk és fel kell vennem a maszkot úgy érzem, mintha valaki a kezével elszorítaná a számat és az orromat. Egy bizonyos idő után fulladozok, néha öklendezek is és csak úgy bírom ki, hogy ha néha felhajtom a maszkot és veszek 3-4 nagy levegőt mert már sötétedik el előttem minden és össze fogok esni.

Ez mitől van?



2020. okt. 4. 14:29
1 2
 1/20 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

Menj el pszichológushoz a pszichikai problémáiddal.

A maszknak nincs semmilyen káros hatása, ezeket már éppen elégszer elmondták, bemutatták, elmagyarázták. Ha te mégis fulladozol, az nem az oxigénhiánytól van, hanem attól, hogy bestresszeled magad.

2020. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen a válaszod...
2020. okt. 4. 14:55
 3/20 Shai-Hulud ***** válasza:
45%
Nagyon szívesen.
2020. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
En is így vagyok vele.
2020. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 kegyetlen. De ha próbálna az ember csalni kicsit, hogy az orra félig kilógjon legalább, már egyből odaugrik valaki, hogy nincs az orromon a maszk rendesen :D
2020. okt. 4. 15:09
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Mert facen terjesztik a hülyeséget és mindenki bebeszéli magának, sokan olyan munkát dolgoznak ahol eddig is kellet a maszk, mégsem volt róla szó
2020. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
1. elmondta. Ez pszichikai probléma.
2020. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

2-es vagyok.

Lehet, h pszichologiai eredetu, mert utalom.

2020. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Ezt érzem én is, de míg nem szólnak rám, addig kinthagyom az orrom, úgysem tökéletes, de egy fokkal jobb. Lehet nálam is pszichikai, de borzalmas, mikor ilyenkor csak arra tudok gondolni, hogy össze ne essek, ettől meg elfejtek dolgokat és elfogy a türelmem.
2020. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Jó nektek, én napi 6 órában hordom a maszkot, plusz bolt vagy BKV járat. Bajod nem lesz tőle, de persze az emberi szervezet nem arra való, hogy eltakard az orrod és szád, hozzá kell szokni.
2020. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!