Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van aki rendszeresen szed...

Van aki rendszeresen szed fájdalomcsillapítót? Miért, és mit szedtek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 08:16
1 2
 11/15 Senior Séf ***** válasza:
Én azért ezeknél keményebb pirulákra voltam szorulva; Meloxant, ill. Melox EP-t szedtem, amíg be nem durrant az agyam, és a kukába nem borítottam a gyógyszeres fiók teljes tartalmát. Lázmérőstől elsősegélycuccostól, mindenestől. Azóta sincs otthon még egy Algopyrin se.
2022. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az orvosok tényleg nem foglalkoznak vele, csak ki írják a gyógyszert, aztán cső. Mellékhatásokkal sem törődnek. Mintha nem is értenének hozzá. Szomorú 😢
2022. jún. 10. 20:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Én elvétve Flector port iszom, de csak ha tényleg nagyon fáj valamim. Pár hónappal ezelőtt Apranax dolo - t vettem, nekem nagyon hatásos. Menzesz görcsökre, fejfájásra egyaránt.
2022. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Hajnalodik2 válasza:

Én is sokszor veszek be Cataflamot és Myoflexint Mgb6-tal.. Mostanában nem mindig használ. Viszont (sajnos csak hétvégén jut időm úszni), próbálom úszás közben az összes izületemet kilazítani. Ezenkívül nagyon fontos a hideg -meleg váltófürdő legalább 5* ismételve. Nagyon fontos még sztem a napfény, sokszor érzem, hogy szabad levegőn, jó meleg napsütésben (10-12 között) gyógyít a napfénye.. Viszont nagyon mértéket kell tartani. Ha minden nap jutna időm szabad levegőn végzett fizikai munkára, nem pedig a számítógép előtt görnyednék napi 8 órát, kevesebb gondom lenne. A Novalginnak még utána nézek, és a többi ajánlott gyógyszernek. Ezeket nem ismerem..

Minden jót!

2022. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, minden válasz hasznos volt nekem. Tényleg, észrevettem én is, a napfény, a szabad levegőn való munka, vagy biciklizés csodákat tesz. Olyankor úgy érzi az ember, szárnyakat kap és tele lesz energiával.
2022. jún. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!