Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg pihentetőbb az alvás...

Tényleg pihentetőbb az alvás egy borzasztó drága minőségi ágymatracon? Tényleg sokkal egészségesebb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen én se tudtam aludni... nem tudtam miért, vettem egy ilyen matracot (nem a legdrágábbat) de nem segített semmit, utána át mentem egy másik szobába ahol nemvolt tv, hangfal, légkondi... tehát semmi elektromos kütyü... és nagyon jót aludtam, próbáld meg, ha nem tudsz aludni, vagy hasonló... azóta frissebben kelek... és jobban alszok... szóval szerintem nem a matracon múlik... (a régi matracomon alszok)
2010. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont ellenkezőleg. Évekig nagyon rosszul aludtam, fel sem tűnt, hogy az ágyam lehet a hibás, vagyis a matrac. Később kaptam egy új ágyat, új matraccal (amúgy nem hiper-szuper drága, de elég jó), és azóta nincsenek problémáim. :) Alszom, mint a tej, ahogy lefekszem, reggelig fel sem ébredek. Régen meg volt, hogy hajnal 3-kor is ébren voltam, annyit forgolódtam (reggel 5-kor meg kelni kellett...) Kár, hogy ezt előbb nem tudtam.
2010. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!