Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként fellépő nagyon...

Esténként fellépő nagyon gyors pulzus és szívverés. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Túlzás,hogy esténként de ilyen hetente 1-2x előfordul,hogy ez van.. tegnap ejjel a pulzusom 98volt. A vérnyomásom pedig 190/110Hgmm.Ilyenkor erre ébredek fel..

16 éves lány vagyok. Érdemes foglalkozni ezzel?



2019. márc. 12. 06:31
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Velem ugyanez van, kivizsgáltattam magam és a szívem anatómiailag rendben van, azt állapították meg, hogy a stressz okozza és a pszichés terhelés.

Magnéziumot kell szednem, ami szívritmus szabályozó hatása miatt fontos.


Van valami lelki gondod? Ha igen, esélyes lehet akár az is, mint kiváltó ok. Néha te is bevehetnél egy MagneB6-ot. Ha nem javul, menj orvoshoz!

2019. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A pulzus 100 ig elfogadható.

A vérnyomás elképesztően magas,orvoshoz vele .

2019. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen inkább a vérnyomás aggasztó. Ezzel orvoashoz kellene menni, ha többször is előfordul. Ha csak pulzusod lenne sok azt mondanám nagyon sok hétfköznapi oka is lehet, de vérnyomásod tekintve.. hát nem tudom.
2019. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!