Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van esetleg valami trükk,...

Van esetleg valami trükk, praktika a vidámparki (beleértve a hullámvasút,mindenféle mozgó forgó cuccok) rosszulét ellen?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Van. Nem ülsz fel rájuk.
2022. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a panaszt okozó vidámparki játékok igénybevételének kerülése hatékony szokott lenni.
2022. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocs de ha unatkoztok, akkor görgessetek tovább. Nem ilyen véleményekre vagyok kíváncsi.

Képzeljétek, van egy gyerekem, aki szeretne menni ilyenekre, de sajnos még nem elég nagy, hogy egyedül felülhessen, csak kísérővel tud. És a kísérő én lennék, aki nem birja sajna ezeket. De a gyerekekért mindent, ezért szeretnék valami praktikát. A negativ kommentekkel felejtsétek el!

2022. jún. 19. 12:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. Akkor a mutatvány előtt fél órával használj dimenhidrinát tartalmú gyógyszert (Daedalon).
2022. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

1-es válaszoló vagyok.


Semmi negatív nem volt a válaszomban. Viszont felnőttként lehetne több eszed is, szülőként meg pláne. Jó hogy nem azt kérdezed, hogy cukorbetegként hogyan ehetnél meg 1 doboz kockacukrot.


Ha azt akarod, hogy a gyereked szerezzen egy örök traumát, mert az anyja széthányja magát mellette a hullámvasúton, akkor ülj fel nyugodtan rá. Ha ezt szeretnéd elkerülni, akkor pedig keress más alternatívát, vagy vigyél magaddal egy másik kísérőt. Feltételezem van apja is annak a gyereknek.


Fogadd el, ha valaki nem bír valamit, azt nem kell erőltetni. Ide nem trükkök kellenek, hanem józan ész.

2022. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
De miért nem tud a gyerek a másik szülővel vagy valami olyan egyéb rokonnal menni, aki bírja ezeket?
2022. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy tényleg nem nagyon van trükk. Járművekben többé-kevésbé működik, hogy olyan helyre kell ülni, ahonnan jó a kilátás és látni ahogy elsuhan a környezet (ellenben ha a padlóra vagy más, hozzád képest mozdulatlan dolgogra nézel, az agyad összezavarodik, mert bár a tested érzi az erős mozgást, a szemed a padlót mozdulatlannak mutatja - az érzékszervi ellentmondás miatt mérgezésre gyanakszik, és ezért hánytat meg). Ilyesmi esetleg talán hullámvasúton segíthet, illetve egy enyhébb körhintán megpróbálni a távolba nézni. De jó eséllyel így is, úgy is remegni fogsz utána, mint a nyárfalevél.
2022. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell a gyerekért mindent! Az legyen a minden, hogy találsz neki kísérőt.
2022. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Volt apja, aki már nem él sajna, így egyedül álló anya vagyok...

Baráti társaságomban meg szintén rosszul vannak ezektől.

De amúgy meg nem vagyok köteles magyarázkodni hogy miért, sem az életemet nem kell elmondanom. Hiszen az ég világon senkinek semmi köze hozzá. Csak egy kérdést tettem fel, amire normális választ vártam és ennyi.

2022. jún. 19. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bevállalom akkor.
2022. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!