Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy bírjátok ezt a nagy...

Hogy bírjátok ezt a nagy hőséget? A vizestörölköző nyajba jót tesz, ?

Figyelt kérdés
Vagy gyakran a csap alá dugni a fejet hidegvíz rá,attól nem lesz gond?

2022. jún. 29. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Utóbbi szerintem nem igazán jó ötlet, ha elfogadsz egy tanácsot.
2022. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Jól bírom, mondhatjuk úgy, hogy nyáron melegkedvelő vagyok. Most 30,1 °C van bent, ilyenkor már levetkőzök alsógatyára, de még nem érzem szükségét a légkondi bekapcsolásának.

A vizezés használ persze, csak ne legyen túl hideg a víz, nagyrészt a párolgás fog hűteni. A vizes törülközőt nyakban nem hordanám, ha már felmelegedett (ami pár perc) onnantól kezdve nem sokat használ, ha néha áttörölgeted magad vele az többet segít.

2022. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gyanítom,


Mert tavaly gyakran nyomntam csap alá hidegvízbe a fejem, de másnap úgy fájt , hogy nagyon,

2022. jún. 29. 13:00
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Megy a légkondi, kicsit hangos de ennyit megér a jó idő.
2022. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon szenvedve. Bent a lakásban a légkondival teljesen jól elvagyok, de kint a 37 fokban borzalmas.
2022. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az is segít ha jéghideg vízzel átmosom a karom és a vénámra engedek hideg vizet
2022. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Még nem jött a szerelő megjavítani a légkondit, úgyhogy ömlik rólam az izzadság. Egyedüli megoldásként lehúzom a redőnyt és ventilátort kapcsolok, bár attól már sajnos huzatot kapott a szemem.
2022. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lanygos vízben zuhany, vagy ülő fürdő.


Csap alá tenni a fejet hideg vízzel nem ajánlom. Erős fejfájás lesz a vége.


A legjobb: sok viz ivás, koffeines, cukros üdítők csökkentése, nedves törúlköző, amit írtam gyakoribb langyos zuhany vagy ülő fürdő.


Ha nincs klímád, és teheted mozdulj ki. Menj egy klimatizált plázába pl.


Ott egy kis séta, nezelődés ami segít elviselni a hőséget.

2022. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én edzek a 30 fokos szobában délutánonként, majd minden nap :-D Imádom h szakad rólam a víz. Odateszem magam rendesen.
2022. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon nem bírom én sem. Étvágyam semmi, hányinger, és csak a torokfagyasztó víz/szörp vagy üdítő bír lemenni. Falun lakunk, vettünk is egy medencét az előző meleghullám után. Az előbb kimentem megmártózni benne, de abban is már meleg a víz. Úgyhogy onnan jöttem egyenest a hidegvizes zuhany alá.
2022. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!