Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bajt jelezhetnek ezek a foltok?

Bajt jelezhetnek ezek a foltok?

Figyelt kérdés

Pár napja több ilyen barnás folt jelenik meg testszerte rajtam és az egyik nagyon csúnya, mintha egyre nagyobb lenne de most úgy néz ki halványodik, többi még kicsi. Ránézésre mintha valami véraláfutás lenne de nem vagyok biztos benne, hogy az ilyen barna foltos szokott lenni. Teljesen olyan mintha bezúztam volna de emlékeim jók és nem ütöttem be főleg nem azokon a helyeken és ennyiszer...Van egy a felkaromon, 1 a jobb lábamon ezek még halványak, 1 ami nagyon csúnya van a bal térdemnél és abban belül ilyen lila pöttyök és körülötte lilásabb foltok is észrevehetők. Ezek lehetnek valami hiány tünete vagy ilyesmi? Háziorvost 1-2 éve megkérdeztem mert akkor is ilyen foltjaim voltak bár akkor még enyhébbek viszont legyintett rá. Nem tudom mennyire lehetek most nyugodt, hogy ismét vannak ilyen foltok és egyre több meg csúnyábbak. 24 N vagyok.

[link]

[link]

[link]



2022. júl. 3. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen foltok? És rovar/növény allergént, beütött testrészt látok, esetleg.

Számomra még az sem derül ki, hogy mekkora, ha pici nem tulajdonítanék neki jelentőséget. Ha tenyérnyi foltok, akkor nyilván orvos, de ha sok kicsi van mutasd meg a háziorvosodnak.

2022. júl. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.Azokra a foltokra gondoltam...képen sajnos máshogy jönnek ki de leírtam a leírásban...az egyik kb mint egy 20 ft nagyságú, a többi kicsi és halvány. Olyan véraláfutásos foltnak tűnik...nem csípás vagy ilyesmi és biztos nem ütés mert nem ütöttem be de ezt le is írtam a megjegyzésben...olvastad azt a részt? Meg háziorvos nem foglalkozik vele.
2022. júl. 3. 02:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A 20Ft-os méret legalább irányvonal, arra céloztam, hogy a kép önmagában semmit nem jelent, nem derül ki belőle, hogy tűhegynyi, vagy óriási foltok.

A csipa meg aztán tényleg irreleváns, ha nem a gyulladt szemedről beszélünk.

Én semmi kórosat nem látok, ha háziorvos sem látta, neki nyilván igaza van, ha ez azóta eltűnt. Most újra van, akkor érdemes szakembernek megmutatni. A bőrgyógyász is ingyen van, csak be kell jelentkezni!

2022. júl. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült, mi okozta?
2022. dec. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!