Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy év alatt várható változás?

Egy év alatt várható változás?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 100 kg és 190 cm magas. Eddig nem igazán sportoltam, de most végeztem az iskolával és napi 8 órában álló munkát végzek. A kérdésem az lenne, ha 365 napon keresztül napi egy órát szobakerékpároznék teszem azt, akkor várható volna fogyás normális napi háromszori étkezés mellett? A válaszokat köszi :)

2022. júl. 5. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Igen. És a kajálásodra is figyelj oda, legyen inkább napi ötszöri, de számold a kalóriákat, egyél több zöldséget, igyál sok vizet.
2022. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne számold a kaloriákat mert mással sem fogaz folgakozni mint az evéssel és az nem vezet semmi jóra. A napi 5szöri etkezés sokkal jobb mint a 3. Csak annyit egyél ameddig éhes vagy egy falattal se többet (nem amíg a szemed kívánja) csak akkor amikor éhes vagy. A cukrot felejtsd el. Mert az hizlal a legjobban. Próbálj lassan felszívódó szénhidratokat fogyasztani nagyrészt és mellé zsírszegény fehérjét. A mozgás amit kitaláltal mellé az pompás lesz még setalni is van kedved néha megjobb. :)
2022. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!